Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Trendy Dergisi Haziran 2014 Sayısı

trendy dergisi 2014

Hürriyet Trendy Dergisi
Hürriyet tarafından, Haftalık olarak, 1.5 TL ücrete (KKTC 2 TL) çıkan dergi, sayı 601’e ulaşmış durumda. 601. sayı , 9-15 Haziran 2014 sayısı, şimdilerde bayilerde ve alıp özgürce kullanabilirsiniz.

Sayı 601 Posterleri
Derginin en çok takip edilen ve en sevilen bölümü, Posterleri. 3 Dev poster yer alırken, diğerleri de yarı sayfa posterler oluyor. Bu sayıda ise, tam 15 Poster yer alıyor. Bu 15 posterin, 3 adet posteri ise tam boy.

Tam Boy Posterler

  • Lady Gaga
  • Manga
  • Taylor Swift

Diğer Posterler:
Bruno Mars, Tolga Çevik, Lea Michele, Mehmet Erdem, Katy Pery, Muslera, Train, Beast, Mercedes Lambre, Tolga Güleç, Shakira, Damla Sönmez

Önemli Noktalar
Bu sayıda, en çok dikkat çeken ve özellikle de yorumlarda istenen pek çok poster yer aldı. Özellikle Lady Gaga, Taylor Swift, Shakira, Muslera ve Bruno Mars en çok istenen posterler arasında.

Derginin Diğer Bölümleri
Dergide, Burak Can’ın Favorileri ile Platonik aşkın çözümü; Sorunlarla baş etme ve Sinan Akçıl ile röportaj yer alıyor. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar ile, yine Utandıran anlar ve Size Sorduk gibi bölümlerde güzel yerler dikkat çekiyor.

Dergi İletişimi
Sizler de, merak ettiklerinizi ve önerilerinizi; trendy@hurriyet.com.tr email adresine e-posta göndererek iletişimde bulunabilirsiniz.

trendy dergisi lea michelle ve tolga çevik posteri

trendy dergisi lea michelle ve tolga çevik posteri

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
facebook özel arama
Facebook Sadece Kişi Arama

Az Bilinen Facebook Özelliği Facebook'un az bilinen özelliklerinden olan kategorize edilmiş arama yöntemi, aslında işlevsel ve pratik anlamda istediğiniz sonuçları...

Kapat