Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Trendy Dergisi İletişim 2015

trendy dergisi

Sevilerek okunan gençlerin gözde dergisi Trendy Dergisi cazip ücreti ve yıllardır istikrarlı devam eden yayınları ve posterleri ile fark yaratmaya ve okurlarının görüşleri ve resimleri ile yine gönderilerine d eyer vererek birebir etkileşimde de bulunarak bu konuda önderliğini devam ettiriyor.

Trendy Dergisi Haftalık Mı?
Trendy Dergisi güncel ücreti 1.25 TL olarak haftalık çıkıyor. Her hafta kullanıcı yorumları ve bildirimleri ile dolu odlu sayfaları gençlere eğlenceli okumalar ve zaman geçirmeleri için çıkıyor. Trendy Dergisi 600. sayı yaklaşırken aynı zamanda her hafta da dolu dolu posterlerle yer alıyor.

Trendy posterleri
Yaklaşık 3 adet büyük boy ve 5 adet ufak boy olmak üzere 8 poster yer alıyor. Bununla birlikte erkeklere özel bölüm ile ve burçlar ile utandıran anlar ve en çok sevilen bölümlerden olan röportajlar ve yeni magazin haberleri de dergide yer alıyor.

Trendy Dergisi iletişim
Trendy Dergisi resmi iletişim adresi trendy@hurriyet.com.tr olup, dergiyle ilgili paylaşımlarınızı ve geri bildirim ile yine Utandıran Anlar ile Size Sorduk vs gibi bölümler için de bu mail üzerinden dönüşler yapabilirsiniz.

Ayrıca hurgenc@hurriyet.com.tr mail adresi de yine geri dönüşler için kullanabileceğiniz iletişim maili. Tüm bunlardan ayrı olarak posta göndermek için kullanacağınız adres ise:
“Trendy Dergisi Posta sayfası Hürriyet Medya Towers 34212 Güneşli/İstanbul”

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
facebook profil resmi gizleme
Facebook Profil Fotoğrafına Tıklamayı Engelleme

Facebook profil resminizin tıklanmasını engelleme, Facebook profil resmi gizleme, Facebook profil resmi tıklamasını önleme için basitçe profil resminize tıklayıp, sağ...

Kapat