Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

TRGoals

Xat’da Adı Sık Geçen Sitelerden
Xat popular baktığınız zaman trgoals tv ya da tr goals maç izleme ile ilgili pek çok siteyi görebilirsiniz.

Aslında yayın ihlali ve ayın hakkından dolayı bunların xat’da olması yasak.

Bu nedenle bu tür xat grupları delist ya da depromo olabilirler (telif hakkı 999 delist sebebidir, daha fazla ayrıntıya xat sohbet yazımızda bakınız).

Kısıtlı Girişi Var

Bu siteye girmek için de DNS değiştirmenize ihtiyaç var, DNS numaraları için bakınız.

Diğer Maç İzleme Siteleri
Ayrıca internetten canlı maç izleyebilecğeiniz ve kesintisiz futbol için bizlere önerilen ve açılabilen ama dns değişikliğine ihtiyaç duyan siteler için maç izleme siteleri adlı yazımıza bakınız.

Siteyle Alakamız Yoktur
Bu arada trgoals maç izleme sitesi ile hiçbir alakmız yoktur, oraya hit sağlamak gibi amacımız da olamaz. Bu bilgilendirme yazısıdır.

XRC Soner

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Livetv.ru Açılmıyor

Online Maç İzleme Sitesi 7/24 Online canlı futbol maçı, internetten spor izleme sitesi olan livetv.ru sitesi (türkçesi için /tr ekle...

Kapat