Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

TTNET Açılmıyor

ttnet internet hatası

Aniden Ortaya Çıktı
Saat 22:00 civarında 27 Nisan tarihinde bir kesinti yaşandı. Bunun ne kadar süreceği ve neden çıktığı ise tamamen muallaktı.

Sorunun Olası Kaynağı
Kimi kaynaklar bunun kablo kopması vs. olmasını söylese de TTNET online işlem merkezinde bu durum:
“Bölgenizde yapılan güncelleme çalışması nedeniyle kayıtlı olduğunuz bölgede internet erişimi yapılamamaktadır. Çalışma devam etmektedir. ” şeklinde yer alıyordu.

Telefon ve Faks Hizmetlerine de Ulaşılmıyor
Bunun olası kaynağı olarak:

“Çağrı merkezinin çalışmaması, çağrı merkezinin telefon altyapısının VoIP olmasından kaynaklanabilir. Çünkü TTNET ‘in IP dağıtım sistemi çalışmadı ve kimse IP alamadı, dolayısıyla kimse internete çıkamadı. Çağrı merkezi de IP alamayınca telefon da çalışmadı tabi. ” şeklinde açıklanıyor.

Tivibu Çalışıyor
TTNET internet hizmetleri çalışmaz iken Tivibu üzerinden Tv izlenebiliyor, bu da tuhaf bir durum.

TTNET Kesintisi Sona Eriyor
Yaklaşık 1 saat, bazı yerlerde 1.30 saat olmak üzere bölge bölge TTNET açılıyor. Biraz beklemenizde yarar var. Bu yüzden bilgisayar ya da internet ayarlarınızla oynamayın.

NOT:
TTNET resmi olarak net açıklama yapmasa da internetin açıldığını söyleyebiliriz. Hala sorun yaşayanlar beklesin ya da http://twitter.com/#!/ttnetdestek twitter üzerinden soru sorabilirsiniz.

xsc soner

8 yorum yapıldı ilgili konu; “TTNET Açılmıyor”

 1. mustafa adıgüzel dedi ki:

  Isparta-sütçülerdeyim. yaklaşık 40 gündür günde en az 300 defa bağlantı kopuyor.5-6 defa arıza bildirdim çözemediler.birdaha ttnet alırsam Allah belamı versin

 2. özgür dedi ki:

  sinir oldum bugün net giti ama geri geldi bende ttnet in alah belasini versin yapabilmiyorsunuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz sizZZZ

 3. burak dedi ki:

  yaaaaaaaa bune avrupada internet var tr de yok ttnet iyi degil yaaaaa offffffffff

 4. mehmet dedi ki:

  slm bugün net giti ne oldu -.-

 5. dark boy dedi ki:

  Arkadaşlar ben trucekk wın ile giriyorum ve hiçbir sorun yok işte farkı

 6. zeynep dedi ki:

  Bu TTNET’in allah belasını versin bu nedir nasıl rezillik yaşıyoruz indirmeler hep boşa gitti

 7. EMİR dedi ki:

  Bende açıldı az önce 1 saat kesildi ortalama olarak ttnet kesintisi

 8. ömer dedi ki:

  Bende hala açılmadı 2 saat oldu resmen bu neir ya konya’dayım ben

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat google authenticator
Google Authenticator

Xat'da Yeni Güvenlik Özelliği Yeni eklenen güvenlik özelliği bizim de Türkiye'de test etmemizle yaklaşık 1 ay sürdü. Test aşamasından sonra...

Kapat