Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Tuzla Devlet Hastanesi Randevu

Tuzla Devlet Hastanes online randevu

Tuzla Devlet Hastanesi Telefon ile Başvuru
Tuzla Devlet Hastanesi, İstanbul’un güzide ve en yoğun hastanelerinden biridir. Bu hastanede tedavi olmak istiyorsanız, online internet yoluyla randevu alabilir veya da telefon yoluyla merkezi randevu sistemiyle iletişime geçerek randevunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda hastaneyle iletişim kurmak istiyorsanız 0216 494 09 52 – 0216 494 09 53 – 0216 494 09 54 numaralarından iletişime geçebilirsiniz. Ancak şunu bilmeniz gerekiyor ki bu telefon numaralarından herhangi bir başvuru kabul edilmiyor. Ancak bilgi almak konusunda telefon ediyorsanız hastane görevlileri sizlerle en iyi şekilde ilgilenecektir.
Online Tuzla Devlet Hastanesi Randevu

Öncelikle hastanenin adresi olan http://tuzladevlethastanesi.gov.tr/ sayfasına girin. Ana sayfada gösterilen fotoğrafların hemen altında solda “Randevu Alma” sekmesini göreceksiniz. Onun üzerine tıklayın ve yeni sayfa açılana kadar bekleyin. Yeni çıkan sayfada sağda kırmızı bir buton göreceksiniz. Randevu al butonuna basın ve karşınıza çıkan TC Kimlik Numarası ve Şifre bilgilerinizin sorulduğu kısımları doldurarak giriş yapın.

Eğer daha önce üyelik almadıysanız “Yeni Üye” butonuna basıp yeni üyelik alın. Üyelik aldıktan sonra daha önceki yönergelerimizi tekrar uygulayarak sisteme giriş yapın. İl, İlçe ve Hastane bilgilerinin hali hazırda doldurulmuş olduğunu göreceksiniz. Bundan sonra yapmanız gereken hastalığınıza göre bir klinik seçmek olacak. Kliniği seçtikten sonra diğer sekmeleri boş bırakmayı unutmayın ve Randevu Ara butonuna basın. Çıkan doktorlardan birinin ismine tıklayın ve randevu tarihinizi seçerek randevunuzu onaylayın.
182’yi Arayarak randevu
Eğer tüm bu işlemleri internetten değil de telefonla arayarak yapmak istiyorum diyorsanız 182’yi aramanız gerekiyor. 182 ücretsiz bir servis değildir ve tamamen sağlık bakanlığının online randevu alma servisine aittir. Buradan da randevu alabilirsiniz. Şunu tekrar belirtmemiz gerekiyor ki hastanelerin kendi telefonlarından randevu almanız mümkün değil.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
refleks oluşum mekanizması
Refleks Nasıl Oluşur ? Refleks Mekanizması

Refleks Nedir? Refleks: Merkezi sinir sisteminin bir çok bölgesine özgü olan en basit bir çalışma şeklidir. Bir refleks şöyle tarif...

Kapat