Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Twitter Çoklu Oturum Açma

çoklu oturum açma

Twitter Çoklu Hesap Nasıl Açılır?
Twitter’de aynı anda birden çok oturumu açabilirsiniz. Birden fazla Twitter hesabınız olabilir bu yüzden aynı anda iki oturum açmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden tarayıcıları kullanmanız gerekiyor. Bilgisayarınızda bulunan tarayıcılardan Windows ön tanımlı hazır bulunan Internet Explorer’dır. Windows tarafından bizlere sunulan, sitemde otomatik olarak karşımıza çıkan bir tarayıcıdır. Buradan Twitter hesabınızı açabilirsiniz.
.
Diğer hesabınızı açmak içinde Internet Explorer tarayıcısını kullanmak yerine farklı bir tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Örneğin sizlere önerebileceğiniz tarayıcılar; Google Chrome, Yandex Browser, Mozila Firefox, Opera gibi tarayıcıları kullanabilirsiniz. Bu tarayıcılar sayesinde, aynı anda 4-5 tane hesabı açabilirsiniz. Çünkü bu tarayıcılar ayrı olarak çalıştığı için, aynı anda hesaplar açmaya imkan tanırlar. Aynı tarayıcıdan iki hesap açamazsınız. Bu yüzden farklı tarayıcıları kullanabilirsiniz.

.
Google Chrome’de Çoklu Oturum Açma?
Google Chrome kullanan bireylerin, aynı anda iki hesap açma ihtimalleri vardır. Google Chrome açıldıktan sonra hesabınızı açınız. Google Chrome sayfası açıkken aynı anda birde gizli modda bu tarayıcıyı açabilirsiniz. Gizli modda bu tarayıcı açtıktan sonra, aynı anda hesabınızı buradan da açabilirsiniz. Bu yüzden iki hesap açımı için, Google Chrome kullanabilirsiniz. Twitter’de aynı anda hesap açabilmek için program vb. programlar yoktur. Bu yüzden internet üzerinden bulunan ve işe yaramayan bu programları indirmenize gerek yoktur. İndirseniz bile hiçbir işe yaramayacak ve boş yere vaktinizi alacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen sitemize giriş yapınız.

.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
2014 Facebook hileleri
2014 Facebook Arkadaş Kasma Hilesi

Güncel Facebook Arkadaş Ekleme Hilesi Sizlere tanıtacağımız uygulamayı kullanabilmek için Google Chrome veya Internet Explorer’ı kullanmanız gerekiyor. Öncelikle token almanız...

Kapat