Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Twitter ile Facebook Nasıl Entegre Edilir?

facebook twitter entegrasyonu

Twitter Facebook entegrasyonu twitter paylaşımlarınızı en hızlı biçimde Facebook’ta paylaşmanıza yarayan uygulamalardan biri. Eğer siz de bu şekilde bir uygulama kullanmak istiyorsanız bunu yapmanız oldukça kolay. Bu entegrasyon ile twitter’da paylaşacağınız her şey olduğu gibi Facebook’unuzda görüntülenebilecek. Bunun yanı sıra facebook arkadaşlarınız da kullanıcı adınızı öğrenip sizleri ekleyebilir. Şimdi gelelim bu entegrasyonun nasıl yapıldığına.

.

Öncelikle Twitter ve Facebook hesabımıza giriş yapıyoruz. Daha sonra Twitter hesabımızın açık olduğu sayfayı açıyoruz ve burada sayfanın en üst kısmında sağdan ikinci olan ayarlar butonuna basıyoruz. Bu buton her zaman üstten sağda olan ve çark biçimine sahip bir butondur. Bu butona tıkladıktan sonra ayarlar butonuna basıyoruz.

Burada karşınıza hesabınızla ilgili ayrıntılı detaylar çıkacak. En soldaki sekmelerden Profil sekmesini seçiyoruz ve konuyla alakalı yerimize geliyoruz. Burada sayfanın en altında Twitter hesabınızı Facebook ile ilişkilendirmek için bir buton göreceksiniz bu butona basın ve çıkan sayfalarda Facebook uygulamalarına izin verin. Başarılı olarak eklendiği mesajını alınca Twitter’ınızın Facebook ile entegrasyonunu tamamlamış olacaksınız.

.
Aynı zamanda bu entegrasyonda twitter’ı kendi hesabınızla ilişkilendirdiğiniz gibi, Facebook sayfalarında da etkinleştirebilir ve paylaşımlarınızı Facebook sayfanıza da gönderebilirsiniz. Bu aynı zamanda web site geliştirenler için de oldukça faydalı bir çalışma olmuş. Özellikle WordPress’inizi twitter ile entegre ettiğiniz zaman otomatikman her türlü paylaşımınız hem Facebook sayfanızda hem de profilinizde paylaşılmış olacaktır.
.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
youtube video yükleme
2014 Youtube Video Yükleme Ayarları

Youtube ile Büyük Kitlelere Ulaşma Youtube dünyada milyonlarca kullanıcının video paylaştığı platformlardan biri. Siz de bu platformda video paylaşarak bir...

Kapat