Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Twitter Profiline Bakanlar

Twitter bakanlar

Twitter Profile Bakma Sınırı?
Twitter’de profilinize bakan kişileri, ortaya çıkarabilmeniz mümkündür. Sizlerinde gizli takipçiniz ve sevdiğiniz kişiler olabilir. Bu kişiler sizler gizli gizli takip edebilirler. Bu yüzden profilinizi bakanları ve en çok ziyaret edenleri görmek için birkaç site bulunuyor. Bu siteler, giriş yapıldıktan sonra profilinize giriş yapacak belli başlı 5 yada10 kişiyi sizlere gösterecektir. En çok giriş yapan ve profilinizi inceleyen kişileri bu şekilde görebileceksiniz.

Uygulama – Siteleri Kullanma => Gerekenler

Siteleri kullanmak için Google’ye Twitter profiline bakanlar yazmanız gereklidir. Burada karşınıza bir iki tane site çıkacaktır. Bu sitelere giriş yapıktan sonra, Twitter hesabınıza girmeniz istenecektir. Bu sayede siteyle Twitter hesabınızı kolay bir şekilde eşleştireceksiniz. Bu eşleştirmeyi yaptıktan sonra profilinize en çok giriş yapan beş kişiyi göreceksiniz. Bu kişiler gün içerisinde profilinize en çok giren kişilerdir. Sizlerde bu kişilere bakabilir ve profillerinizi inceleyen hayranlarınızı fark edebilirsiniz. Takipçileriniz içerisinde sizlere karşı ilgi duyan kişiler olabilir. Bu kişileri fark edebilmek için bu sistemleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 Ücretsiz Twitter Profiline Bakanları görme Programı
Twitter adresinizde birden çok takipçi bulunabilir. Bu takipçiler arasında sizler karşı hayran olan birçok kişi bulunabilir. Bu yüzden profilinize bakan kişileri daha yakından görebilirsiniz. Takipçileriniz içerisinde size karşı ilgi duyan ve sürekli olarak sizlerin paylaşımlarına bakan kişilere ulaşmak için, bu siteleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Sistemler oldukça özel olarak tasarlanmış ve sizlerin hizmetine ücretsiz olarak sunulmuştur.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
günlük enerji ihtiyacı
Vücudun Enerji İhtiyacı ve Enerji Miktarı

Bazal Metabolizma Hızı ve Harcanan Enerji Çeşitli vücut faaliyetlerinin yapılabilmesi, enerji harcanmasını gerektirir. Enerji harcanmasını gerektiren vücut faaliyetlerinin başında; yaşamın...

Kapat