Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Twitter Takipçi Kasma

twitter takipçi kasma
Twitter hesap açtıktan sonra bunu ticari olarak planlamak, site reklamı yapmak ya da gösteriş amaçlı takipçi kitlesi arttırmak için güncel ve gerçek kullanıcılara erşlmek zaman alıcı, kalite ve uğraş gerektiren bir sorun. Bunu aşmak ve kolayca takipçi kazanmanın ise püf noktaları elbette mevcut; başta gelen yöntemlerden birisi de Takipçi arttırma siteleri.
Popüler Twitter Takipçi Arttırma Siteleri
Addmefast.com
Addmefast oldukça kaliteli bir twitter takipçisi arttırma sitesi. Siteye girip bir üyelik almanız yeterli olacaktır. Daha sonra bu siteyi dilerseniz paralı, dilerseniz de bedava olarak kullanabileceksiniz. Üyelik almak için “Try For Free” yazısına tıklayın ve sizden istenen bilgileri girin. Daha sonra siteye giriş yapın ve “Add Site Pages” butonundan twitter takipçisi kazanmak için gerekli işlemleri yapın.
.

LikeAll.org
Likeall, düzenli olarak twitter takipçisi arttıran birçok kişinin bildiği meşhur bir site. Twitter takipçilerinin yanı sıra site sizin tweetlerinizi retweetletip, favorilere de ekletiyor. Daha birçok özelliği bulunan site kredi sistemiyle çalışıyor. Dilerseniz kredileri parayla alıyorsunuz, dilerseniz de birkaç retweet, favorite yaparak kredi kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu krediler, sizin takipçi kazanmanızla düşüyorlar. Puanınız bitince sizi yeni kullanıcılar takip edemiyor.
.

Plusfollower.info
Size takipçi kazandıracak başka bir site daha. Buradan takipçiler edinmek için yapmanız gereken tek şey twitter ile siteye üye olmanız. Bu üyelik aşamasında aynı zamanda sitenin uygulamasını da kabul etmeniz gerekiyor. Uygulamayı kabul ettikten sonra her gün yaklaşık 200 kadar kişi sizi takip ediyor.
.

Twiends.com
En meşhur takipçi edinme sitelerinden biri. Bu site de kredi sistemiyle çalışıyor ancak bazı dezavantajları da yok değil. Mesela sitede kredi kazanmak için onlarca kişiyi takip ettiniz. Eğer bu kişileri takibi bırakırsanız sitede kabul ettiğiniz bir uygulama buna ceza olarak size yüzlerce kişiyi takip ettiriyor. Aslında bir yandan da bu da sisteme güvenlik katıyor. Sitedeki kredileri isterseniz ücretsiz, isterseniz ücretli olarak edinebilirsiniz.
.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Twitter Takipçi Kasma”

  1. Ece dedi ki:

    Başka bir instagram hesabı açıp oradan da paylaşmayı denersen senin hesabına özel bir
    yaptırım olup olmadığını anlayabilirsin sanıyorum.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
facebook sayfa kasma
Facebook Sayfa Kasma

Facebook sayfa açmak basit ve pratik olsa da beğenen sayısını arttırma uzun dönemde büyük maliyet gerektiren ve siteniz varsa da...

Kapat