Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Ücretsiz Kameralı Sohbet Odası Kur

sohbet kur

Ücretsiz Sohbet Kurma
Ücretsiz sohbet odası, bedava sohbet kutusu oluşturma ve bunu özelleştirip sitende kullanmak çok basit.
Artık bununla ilgili pek çok site var ve reklamsız, daha hızlı olanları seçmeniz de daha mantıklı.

Sitene Ekle
Kullanılabilir embed kodları ve ayarlanabilir yükseklikleri ile sitene sohbet kutularını da ekleyebilirsin. Bu yazıda da kullanabileceğiniz popüler olanlara yer verildi.

Sohbet Kutusu Açabileceğiniz Siteler

Xat:
Xat.com/create bölümünden oda oluşturabilirsiniz; bilgileri ve mail adresini doğru girip onaylamanız lazım; bundan sonra grupta sağ altta embed olan yerden kodu alıp paylaşabilirsiniz; burada yer alan grup Adobe Flash Player gerektirir; Yurt dışı için kullanılabilir ama Türkiye’de yasaklı.

ParaChat:
Parachat.com Sitene sohbet ve online yardım ekleyebileceğin bir site; popüler olsa da son zamanlarda ücretli versiyonları eklendi; hızlı ve net hizmet vermesi artıları.

Speeqe:
Speeqe.com Direk olarak ön uzantı şeklinde alt alan adı oluşturarak oda sahibi oluyorsunuz; sohbet odası oluşturmak sadece 30 saniye; daha sonra bunu istediğiniz alanda kullanabiliyorsunuz.

Chatzy:
Chatzy.com Özel sohbet odaları, genel sohbet kutusu açma gibi bölümleri var. İsim, Mail adresi ve mesajınız ile odanızın tanıtım bilgisini girmeniz yeterli; bu şekilde direk kuruyorsunuz.

Meboo:
Meboo.me sitesi meebo.com için alt site; burada amaç sitelere sohbet kutusu verme. Bu kutu ufak ve karşılıklı yazışma şeklinde; WordPress ve Blogger türü siteler için ideal bir platform. Ayrıca MSN ile ve Facebook ya da diğer Skype ID ile giriş de mevcut.

Bu kişisel bilgi yazısıdır; sizler de önerdiklerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat powers
Xat Yaz Sezonu İfadeleri

Yeni Limitli Güçler Limitli olarak listeye eklenen ve "seaside" olarak çıkan gücün hemen ardından "hair2f" çıktı. Burada yeni olan ise...

Kapat