Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Ücretsiz Lig TV İzleme Sitesi (Yeni)

donmayan süper lig maçlarını ücretsiz izleme sitesi

İnternet üzerinden spor karşılaşmalarını ücretsiz izlemenin yöntemleri sürekli aranır. Kaydedilen ya da bilinen siteler de bir süre kapatılarak ya da adres değiştirerek açılmaz olurlar. Bazen de aradığınız spor karşılaşması o sitede yer almayabilir. Benzeri tüm durumlarda da alternatiflere bakılır.

Ziyaret Edilenler
İnternet üzerinden karşılaşmaları canlı izlemek için ziyaret edilen ve bilinen  popüler sitelerden, Sportlemon, Sportstream, Firstrow Sports, Lshunter, Drakulastream, Myp2p ve yine benzeri Vipbox gibi pek çok sitenin tanıtımlarını daha önce de yapmıştık.

Ayrıca bildiğiniz Stopstream, Wiziwig, Ustream ise artık canlı maç izleme imkanı vermiyorlar; ayrıca Sportlemon, Trgoals, My2p gibi siteler de uzantı değiştirerek yine bu yayınları yapmaya devam ediyorlar.

Lig TV Yayınları

Lig TV izlemek için önerimiz elbette Digiturkplay üzerinden izlemenizdir. Yüksek kaliteye donmadan ve site aramadan, pek çok reklam ve pop-up açılan indirmelerle uğraşmadan yıllık bazda uygun fiyata izleyebiliyorsunuz.

Bunun alternatifi olabilecek netten başka sitelerden izlemeler ise yasak olmakla beraber tamamen bu yayını yapan site ve izleyen kişiler bundan sorumludurlar. Burada verdiğimiz site ise bu yayınları yapan ve Lig TV maçlarını içeren sitelerden birisidir.

Taraftarium 24
Taraftarium24 co, verdiğimiz güncel çalışan ve Lig TV yayınları içeren sitelerden birisidir. Sitede ayrıca NBA maçları, PTT Lig maçları ile Avrupa Ligleri ve Euroleage ile Türkiye Basketbol Ligi maçlarına ulaşmanız mümkündür.

Sitenin olumsuz yanı ise video öncesi reklamların çokluğu ve bazıları için de sağda yer alan Xat Chat Kutusu. Bu kutuda Sign Out tıklayarak sohbeti kapatabilirsiniz.

Not: Siteyle hiçbir alakamız yoktur. İletişimdeki önerilerden yola çıkılarak bilgi amaçlı yazılmıştır. Hukuki soruşturma kapsamınsa istek üzerine silinebilir.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
önerilen wordpress eklentileri
Önerilen 2015 WordPress Eklentileri

Wordpress'in hem kişisel site yapanlara hem de kurumsal ya da gelir amaçlı blok ya da website olarak kuranların hayatında ne...

Kapat