Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Ultrasurf İndir Gezginler

ultrasurf indir

Ultrasurf Kullanımı ve İşlevi
Bilinen en popüler ip değiştirme ve yasaklı sitelere giriş programı ultrasurf ile hızlıca ve sitelere hızlıca bağlanabilirsiniz.

Ancak burada sizleri uyarmam gerekiyor çünkü ultrasurf internet hızını biraz yavaşlatıyor aslında; başta hızlı olsa da sonradan bir yavaşlama hatta açılmasında sorun bile olabiliyor.

Şunu da bilmenizi isterim; xat’a giriş için ultrasurf kullanmayın çünkü registeriniz 5 days held yiyebilir (ip değiştiriyor; farklı ülkeden giriş :)).

Önemli Uyarı

Gezginler sitesinde ultrasurf baktığımda silindiğini gördük; bazı programların bunu hata olarak görmesinden dolayı da program silinmiş. Bunun üzerine hiçbir siteden indirme linki almadık; sadece sizlere ana sayfası ve ultrasurf’un ana sitesindeki indirme linkini vereceğiz.

Ultrasurf indirmek için TIKLAYINIZ.

Kullanımı
İndirme linkinden direk indirin daha sonra zip olarak gelin dosyadan içindeki ultrasurf exe dosyasını çalıştırın; bu kadar basit; kapatmak istediğiniz zaman da sağ altta yer alan kilit işaretine tıklayıp ya da açık olan gösterim panelinden de-aktif etme ve kırmızı çarpıya basarak da kapatabilirsiniz.

XRC Sonx -orijinal yazıdır- bu yazılımla hiçbir alakamız yoktur- bilgi amaçlı yazılmış yazıdır

 

2 yorum yapıldı ilgili konu; “Ultrasurf İndir Gezginler”

  1. haydar dedi ki:

    siteyi açmak isdiyorum

  2. haydar dedi ki:

    yasaklı siteleri açmak isdiyorum

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
yasaklı sitelere giriş dns
Yasaklı Sitelere Giriş DNS Ayarları

Yasaklı Site Giriş Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir Daha önceki yazımız yasaklı sitelere girme yazısında açılmayan sitelere giriş için DNS ayarlarını...

Kapat