Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Üsküdar Devlet Hastanesi Online Randevu

Üsküdar Devlet Hastanesi

Randevu Alma Çeşitleri
Üsküdar Devlet Hastanesi İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük hastanelerinden biri… 2005 yılında hizmete giren bu hastane, hem yeni bir hastane hem de yeni olduğu kadar bugüne kadar birçok operasyondan da başarıyla çıkmış hastanelerden… Üsküdar Devlet Hastanesi oldukça yoğun bir tempoya sahip olduğundan gibi diğer hastaneler gibi Merkezi Randevu Alma sistemine bağlanmıştır. Bu yüzden buradan randevuyu ya internetten online olarak ya da telefon vasıtasıyla alabilirsiniz.

Üsküdar Devlet Hastanesi Randevu Al

Öncelikle http://www.uskudarhastanesi.gov.tr/ adresine girmeniz gerekiyor. Burada sayfanın alt kısmında bulunan renkli butonlardan e-Randevu 182 Randevu Sistemi’ne tıklayın. En sağdaki “Randevu Al” butonuna basın ve TC Kimlik No’nuz ile sisteme giriş yapın. Eğer sisteme kayıtlı değilseniz “Yeni Üye” butonuna basın.

Sisteme giriş yaptıktan sonra kendinize en uygun kliniği seçmeniz gerekiyor. Bu kliniklerden birini hastalığınıza göre seçin ve klinik yerini seçmeden boş bırakın. Daha sonra “Randevu Ara” butonuna basıp doktorlar listesinin çıkmasını bekleyin. Eğer daha önceden belirlediğiniz bir doktor varsa onun adının üstüne basın ve en uygun zaman için kendinize randevu alın.

Randevu Tarih – Saati Değiştirme

İsterseniz daha sonradan randevu tarihinizi veya doktorunuzu değiştirebilirsiniz. Eğer internetten işlem yapamıyorsanız direk olarak 182’yi arayarak telefonla başvuru yapabilir, hatta randevuyla alakalı birçok soru yöneltebilirsiniz. Bu işlemlerin tamamını ücretsizdir. Tek yapmanız gereken ise merkezi randevu alma sisteminde kaydınız yoksa bu kaydı yapmanız olacaktır.
Online randevu alma sistemiyle hastanelerdeki yoğunluk azaldığı gibi, hastalar da kendi çalışma tempolarına göre hastane saatlerini ayarlayabiliyorlar.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Stresle Mücadele Yöntemleri

Stresle başa çıkma yazı dizimiz son yazımızla devam ediyor. Bir önceki yazımızda zihnimizi boş tutmanın, yani bizi sıkan mevzularla asabımızı...

Kapat