Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Ustream.tv

ustream.tv maç izleme

Online Yayınlar ve Canlı İzlenimler
Pek çok sitede bir yayın izlerken sağ üstte videoda “ustream” yazısını görmüşsünüzdür; bunu bizler de gördüğümüz için araştıralım dedk.

Ve sonuçta beklediğimiz gibi canlı yayınları izleme sitesi çıktı; burada önemli olan bu site sadece spor değil pek çok konu ile alakalı gösterimler sunuyor; yani film ya da canlı magazin sunumu veya güreş gösterimleri vs gibi yer alabiliyor.

Maç İzleme
Bu siteden maç izlemek için siteye gittiğinizde menüde yer alan “sports” bölümünü seçerek  ordan da açılan bölümde spor branşları ile ilgili canlı anlatımlar ile eski kaydedilmiş veriler yer alır.

Stopstream ve p2p4u bakmanızı da öneririm.

Burada “broadcasts” bölümünde “today” seçin ve “most recent” seçerek en yakın ve o an canlı olan maçları da izleyebilirsiniz.

Televizyonunuz olmayabilir ya da uydunuz da olmayabilir işte bu durumda hem avrupa hem dünya maçlarını bu siteden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bu arada buna benzer sitelere bakmak için Maç izle kategorimize de bakınız.

xrc sonx orijinal yazı 2012-2013

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
stopstream.tv live futbol
Stopstream.tv

Ülkemizde Duyulan Sitelerden İlk yazımızı yazdığımız 2010 yılı tanıtımdan sonra büyük ilgi gören ve hızlıca duyulan ülkemizde de pek çok...

Kapat