Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Uygunsuzlar Sitesiyle Alakamız Yoktur

uygunsuzlar.com

Alakamız Olmayan Bir Site
Bize iletişim bölümündne ve aramalardan gelen sorgularda bu sitenin (uygunsuzlar.com) neden açılmadığı ve içeriklerin neden olmadığı soruluyor. oysa bu siteyle hiçbir şekilde alakamız YOKTUR. Gelen bildirimlerden sonra da bu yazıyı yazmak zorunda kaldım.

Telif Hakları

Bizler XSC olarak telif hakkı taşıyan sitelere ASLA link/hit akışı vermeyiz; bu nedenle bu tür sitelerin isimlerinin bize sorulması ve bizle lanse edilmesi de bizleri şaşırtmıyor değil. Amacımız bu yazıda kullanıcıları bilgilendirmek ve yeni sorular için ön cevap sunabilmek.

XSC Sitemiz Geniş Kapsamlı Hizmette
Sadece Xat için değil; Xat dışı olayları; bilgi akışını ve kullanıcılara değişik konularda yardım sağlayabilecek içeriklere de imkan sunan sitemizde geniş kapsamlı içerik barındırma hizmetini sürdürmeye ve genişletmeye çalışıyoruz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 yorum yapıldı ilgili konu; “Uygunsuzlar Sitesiyle Alakamız Yoktur”

  1. uygunsuzlar dedi ki:

    uygunsuzlar.com Sitesinin Sahibi Ben’im ? Sitemizde Telif Hakkı Metaryeller Yayınlanır Ama. Amaç Şudurk’i Sitemizdede Açık Şekilde Belirttiğimiz Gibi Sitemiz Fikir Eser Hırsızlığına KARŞIDIR. Ve Eğerki Flimler Hakkında Eleştiri Geldiğinde Derhal Siteden Kaldırılır Ve Kendi Hostumuzda Asla En Ufacık Dosya Paylaşımı Dosya Yoktur . .

  2. Musa dedi ki:

    Kafanıza göre silebiliyorsunuz ama Xat TR bu yönetimi hiç iyi degil

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
p2p4u neden açılmıyor
P2P4U

En Kaliteli Spor Sitelerinden Avrupanın ve dünyanın önde gelen maçlarını sunan kalitlei bir site. HD kalitesinde maçlar izleyebileceğiniz; haftalık değişik...

Kapat