Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Viponlinesports.eu Canlı Maç İzleme

viponlinesports.eu canlı maç izle

Bilinmeyen Gizli Hazine
Proxy kullanmadan açılan ve DNS değiştirmenin yeterli olduğu online canlı futbol ve spor izleme sitesi.

Almanya sitesi olan http://www.viponlinesports.eu/ sitesinde futbol izlemek için ise http://www.viponlinesports.eu/sports/football.html bakmanız gerekiyor.

Maç Nasıl İzlenir?
Resimde de gördüğünüz gibi açılan sitede futbol bölümüne tıkladıktan sonra maçın üstüne tıklayın ve açılan yerlerden “Link 1″ ya da Link 2” gibi linklere tıklayarak açın. Açtığınızda gelen videoda reklamlar yer aldığından 10 saniye beklemenizi öneririz. Daha sonra reklamı kapatıp tam boy izleyebilirsiniz.

Donmadan Maç Keyfi

Bu sitenin en önemli avantajı büyük ve öncü sitelerden olduğu için donmadan maç yayınları olabiliyor; bu şekilde de direk maç izleyebiliyorsunuz. Ayrıca masaüstüne ilgili programı yükleyip de oradan daha net izleyebilirsiniz.

Net Görüntü
Diğer spor yayını yapan sitelerin aksine bu sitede daha canlı ve net görüntüler var; oyunun daha iyi izlendiği bu sitenin benzerleri ise altta yer alıyor.

Benzeri Siteler

Ayrıca bakınız maç izleme siteleri ve canlı maç izleme.

Kişisel yazıdır, XRC Sonx tarafından yazıldı, izleyenler ve DNS değiştirenler sorumluluğu almış olurlar. Uygunsuz kullanım için iletişime geçiniz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat arkaplan
Xat Arkaplanları

Xat Arkaplan Kullanımları Xat arkaplanları xat cht grupları ile xat chat box için pratikte çok sık kullanılan ve bir sitenin...

Kapat