Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Webcam

xat webcam

Xat Sesli Görüşme
Xat gruplarında webcaminizi kullanarak msn kalitesinde görüntülü ve sesli görüşme yapabilirsiniz. Xat gruplarında solda bulunan uygulamalardan “Games” tıklayarak “Webcam” tıklayıp uygulamayı başlatabilirsiniz.

Kullanımı
Kullanıcının özeline gidin ve daha sonra webcam açarak davette bulunun. Bunun için karşıdaki kişi de webcam uygulamasını açmış olmalıdır. Ayrıca reisterli de olmak durumundasınız.

Uyarılar
Uygulamayı başlattığınızda ilk kez çalıştırıyorsanız bir uyarı gelecektir. Bunun için “İzin ver” seçmeniz gerekir. Bu flash webcam uygulamasına izin verdikten sonra karşıdaki kişiyi görebilirsiniz. Ancak görmek için ya karşıdaki kişinin ya da sizin ona davet yollamanız gerekir.

Yukarıdaki resimde de gözüktüğü gibi basacağınız butonlarla “sesli arama-arama sonlandır-görüntülü arama-mikrofon kalitesi/sesi-video kalitesi” vs gibi birçok özeliği değiştirebilirsiniz.

Başka Sitelere Gerek Yok
Sesli ve görüntülü görüşme için özel sohbet odalarına dalmanıza gerek yok. Xat.com üzerinde kasmayan ve hızlı interaktif bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Başlamak için SOHBET sayfamıza göz atın.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat efektleri
Xat Efektleri

Avatarınızı Süsleyin Xat avatarınıza ekleyeceğiniz bu kodlar ile gösterişi arttırabilirsiniz.  Buraya ulaşmak için gruplarda solda bulunan "Games" tıklayarak "effects" seçiniz....

Kapat