Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Türkçe Wiki

xat türkçe wiki

XAT TÜRKÇE WİKİ
Bilgiğiniz gibi xat’ın en çok blgi sağlayan depo arşivi xat wiki. İngilizce bilsin bilmesin pek çok kullanınıcın da özellikle güçler ve kodlar için baktıkları yer orası. Bu nedenle türkçeleştirme çalışmaları önemli ve değer katan bir gelişmeydi.

TÜRKÇE WİKİ HAZIR
Türkçe wiki biteli baya oldu, bunda katkıları olan özellikle star ile (honey reg adı) bahadır oldu. Ana düzenleyen ise soner; yani ben 🙂

Katkıları geçen değerli arkadaşlara buradan teşekkürlerimi iletiyorum, bu sistemin bitişi neredeyse 3 ay oluyor ancak yazıyı yeni yazdım; bundaki amaç bu sistemin etkilerini görmekti.

Nitekim xat.com/yardim sitesine girdiğinizde de altta görürsünüz wiki’yi.
Direk olarak buraya tıklayarak bakınız.

Bunun dışında çevirdiğimiz ama alta koymadığımız sayfalar da var, örneğin reserve ya da google authenticator gibi…

DEVAM EDEN BİR GELİŞME
Yeni ve çok okunan yerleri çevirmeye çalışıyoruz, bu sayede etkili bir gösteriiş ve hizmet olacak.

Bundan farklı olarak Bahadır’ın da yardımda kullanıcılara xat forum’a üye olma, soru sorma, yardım alma vs. gibi yardım etmesi de güncel bir gelişme.

HİZMET ODAKLI BİR YAKLAŞIM
Hem sohbet sitemiz de hem de yardım sitemizde ayrıca web sayfamız ile wiki’de çok yönlü  yardım sunmaya devam ediyoruz. Neredeysee 6 yıllık hizmet oldu ancak hiçbir zaman bazıları gibi çıkıp da kendimizi övmedik; bunun için gururluyuz, daha fazlası için ise güncel kalmaya ve amaçlarımızdan ödün vermemeye çalışacağız.

XSC SONER

3 yorum yapıldı ilgili konu; “Türkçe Wiki”

  1. SéRSéRi MéHMéT dedi ki:

    beni xat.coma kaydedin

  2. sevda.. dedi ki:

    hllo

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
trgoals.tv online maç izleme
TRGoals Açılmıyor

TRGOALS.TV AÇILMAMASI HAKKINDA Online canlı futbol maç izleme sitelerinden olan TRGOALS da diğer yasaklı siteler gibi açılmaması normal. Normalde açtığınızda...

Kapat