Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Winter

xat winter power


Bir grup gücü olması beklenen “winter power”,  kış mevsimini temsilen çıkıyor. Her mevsim için çıkması beklenen bu güçler, “horror” gücünden sonra da animasyonlu arkaplanlar da getirmesi bekleniyor.

Winter Gücü
Listede 500 xats olarak çıktı. Limitsiz ve grup gücü olan “Winter” gücü bizlere şu ifadeleri sunuyor:
(antler) (ornament) (snowmobile) (snowboard) (decortree) (giftdrop) (snowglobe) (snowfight) (accident) (winter) (earmuffs) (cold) (snowover) (freezing) (snowangel) (windy) (icecube) (carolers) (giftrattle) (gingerbread) (pullsled) (shovel) (snowm) (xface)

Kullanımı
Horror power kullanımına benzer şekilde gücü aktif edip, panelden istediğiniz animasyonu seçiniz. 6 arkaplan animasyonu çıkması beklenirken, 6.animasyonun da 2 seçenekli olacağı söyleniyor. Bunun için ise;

1. animasyon için 1; 2. animasyon için 2; 3. aniamsyon için 4… 6. animasyon için ise 32 winter gücü grubunuza atamanız gerekmektedir. 

İfadeler ve Şapkalar
Gücü olanlar, (hat#ht) ile (hat#hs) kodlarını kullanarak değişik winter şapkalarını deneyebilirler. Bu şapkaların son kullanım tarihi 2011 ilk günüdür.

Panelden Görünüm
Altta Winter gücünün panel görünümü verilmiştir.
xat winter power panel yönetimi
 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Winter”

  1. ibo dedi ki:

    kar yağması için ne yapılması lazım

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
güncel xat yarışmaları
Yarışmalar

Güncel Yarışmalara Katılın Xat çapında düzenlenen değişik yarışmalarla siz de aktif olarak katılın; uğraş gösterin ve kazanın... Güncel yarışmaları ara...

Kapat