Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Wiziwig Açılmıyor, Wiziwig Kapandı Mı?

wiziwig 2015 kapandı

Wiziwig; canlı spor karşılaşmalarını yayınlayan en popüler site. Canlı maç yayınları, canlı futbol izleme, canlı basketbol ve canlı diğer tüm spor branşları… Herkesin mutlaka denk geldiği ya da sık sık ziyaret ettiği, yıllara damgasını vurmuş büyük bir site…

Ve 2015 itibariyle ziyaret ettiğinizde Offline sayfası dikkatinizden kaçmıyor. Açılmayan spor sayfaları, eskisi gibi olmayan Live Sports sekmesi ve dahası bulamayacağınız o maç linkleri. Bu sitenin kullanışlı olması ve verdiği linklerin büyük ihtimalle açılıyor olması en büyük avantajlarıydı.

İspanya’da Yeni Yasalar
Sitenin ana sayfasında da görebileceğiniz gibi, yeni yasalarda çok büyük rakamlarda telif hakkı ödemeleri getirilmiş. Bu risk nedeniyle site kapatılmış. Site şimdilik bu alanı bırakmış ve maç yayınlarını resmi olarak veren kanal ya da siteleri barındıran başka bir site açmış.

Alternatifler
Bu sitenin pek çok alternatifi olsa da hepsi kendi içerisinde spor branşı yayınlıyor. Alternatif linklerin çoğu açılmayabiliyor ya da istediğiniz maçları bulamayabiliyorsunuz. Yine de ön planda olan güçlü siteler elbette var.

Burada dikkati çeken Firstrow Sports ile Adthe ve Sportstream gibi büyük siteler başı çekse de elbette Myp2p, Lshunter, Beinsports, Sportlemon gibi büyük siteler de yok değil.

Bilgilendirme: Sitenin yasa gereği kapatılmasından sonra Wiziwig yeni adresi ile yeniden canlı yayınlara başladı. İlgili sitenin yeni adresi: Wiziwig.to

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
facebook şekilli isim yazma
Facebook Şekilli İsim Yazma

Facebook şekilli isim yazma, Facebook süslü isim yazma, Facebook şekilli nick yapma, Facebook süslü isim nasıl yapılır, süslü Facebook isimleri,...

Kapat