Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Wiziwig.tv

wiziwig tv maç izle

Yeni Maç İzleme Sitesi
Ülkemizde pek çok kişinin bilmediği gizemli bir maç izleme sitesi daha; wiziwig.tv
Bu site diğer yabancı siteler gibi online spor yayınları; maç izleme imkanı ve canlı olarak değişik kanallardan görüntüler sunabiliyor.

Bilgilendirme: Sitenin yasa gereği kapatılmasından sonra Wiziwig yeni adresi ile yeniden canlı yayınlara başladı. İlgili sitenin yeni adresi: Wiziwig.to

Ligleri Kaçırmayın
Hem Avrupa hem de Dünya liglerinden maçlar ile değişik spor kategorileri altındaki karşılaşmaları bu siteden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bununla beraber, maç haberleri, gelişmeler, transferler ile daha fazlası da burada yer alıyor.

Giriş Sorunları
Bu siteye (wiziwig.tv) normal DNS değiştirerek girmeniz zor çünkü girilmiyor; Hosts dosyası ayarları ile proxy server ve proxy değiştirme ile otomatik proxy programları kullanabilirsiniz.

Sizlere önerimiz direk olarak Ultrasurf ya da Hotspotshield.com deneyerek otomatik proxy değiştirin ve canlı spor maçlarını izleyin.

Benzer siteler olan stopstream.tv ile P2p4u.net ve myp2p.pe ile trgoals.tv ve rojadirecta.me ile daha fazlası diğer yazılarımızda da eklidir; kategori ve benzer yazılardan bakınız.

Kişisel yazısıdır, XRC sonx

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
ekran kartı özelliklerini öğrenme
Ekran Kartı Özelliklerini Öğrenme

Ekran Kartı Özelliklerine Kolayca Ulaşma Bu yazıda ekran kartı ile ilgili hem boyut hem de özelliklerini öğrenmek için deneyebileceğiniz 3...

Kapat