Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Work Power

xat work power

Test Edilen Bir Güç
Çeşitli mesleklerle ilgili ifadeler ve bunlara özgü efektler sunan bir güç. Xat adminleri ve gönüllüleri tarafındna test edilen bu güç büyük ihtimalle sıradaki güç olacak. Limitli olması bekleniyor.

İfadeler Eklenecek
Bu güç için (work) yeni ifadeler; değişik meslek grupları ile bunları temsil edecek ifadeler ve efektler yapılma aşamasında.

Yeni bilgileri öğrendikçe ve gelişen detaylara ulaştıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

**GÜNCELLEME**
Beklediğimiz gibi listede LİMİTLİ olarak yer alan ve ücreti gittikçe azalan bu güç bir ifade gücü. Birbirindne güzel  işçi ifadeleri. Kodlar altta.

Xat Work Power Kodları
(work) (officeworker) (driver) (doctor) (construction) (chef2) (burgerflipper) (blacksmith) (astronaut) (teacher) (stewardess)(shepheard) (scientist) (paperboy) (plumber) (miner) (mechanic) (judge) (journalist) (gardener) (fortuneteller) (fireman)

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
yeni xat powers ifadeleri
Yeni Eklenen Güç İfadeleri

İrish Gücü için Xat IRISH Power için yeni ifadeler ekledi: (drum) (bagpipes) Ayrıca Xat Twitter resmi bildiriminde 500 irish gücünün...

Kapat