Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat 15 Yaş

xat 15 yaş

Xatla Özdeşmiş
Xat aramasını yaınca xat ile özdeşleşen ve benzeyen çok fazla sonuca gidersiniz; xat 15 yaş da bunlardan birisi.

Popüler olmasının arkasında aslında bir nedeni var; zamanında xat 15 yaşından küçükler grubunu kuran ve buraya tags ile description atayan kişi sonradan xatı bıraksa da grubu baya popüler oldu; xat için orijinal kaynak oldu.

Ayrıca 15 yaş için daha önce hiçbir blok yazı yazmazken bu xat grubu vardı ve şimdilerde de popüler olması eski ve orijinal olmasına bağlı. xatbilgisi

Bizimkiler ne Ya

pıyor
15 Yaş yazdığınızda o xat grubundan hareketle hem etiketleri hem açıklamaları onun gibi yapanlar; yazıları boş ve saçma ayrıca anlamsız içeriklerle doldurup sırf user çekmek için uğraşanlarla dolu.

Bu arada Xat chat sitesi 14+ yaş grubu içindir; 14 yaşından küçük gruplar için olan xat siteleri delist yapılabilirler; xat sohbet yazımıza bakınız.

Önemli Olan Kullanıcıya Yönelik İçerik
Bu iyi bilinmeli ve hatırlanmalıdır çünkü sahte ya da çalıntı veya kısacık sırf hit için yapılan içerikler asla kalıcı olmaz ve bir süre sonra gömülmeye mahkum olurlar, ayrıca 1. plan değil her zaman takipçi ya da hırsız olurlar.

Bu arada Xat dan bahsederken giriş yapamayanlar xata giriş yazımıza baksınlar.

Ders Vermek Değil Amacımız
Zamanında ilk başladığımız yıllarda sitenin içeriğini aynen almak iyi bir fikirdi ama bunu yapınca hiçbir yere varamayınca işte o zaman anladım ki bu iş emek vermekten zaman harcamaktan ve gerçekten birşeyler kazandırmaktan geçiyor; o halde 15 yaş chat diyip içeriğe 15 yaş sohbet yazıp enter basmak işin kolayı ve aldatmacasıdır önemli olan ona uygun site bulundurmaktır.

NOT: Bu yazı hit için yazılmadı,  bilgilendirme ve genel bakış amacıyla bireysel fikirleri göstermek üzere yazıldı; 03 eylül 2012

xrc sonx orijinal yazı – alıntı yaparken kaynak gösterin

 

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Xat 15 Yaş”

  1. İsimsiz dedi ki:

    15-18 yaş arası bayanlarla görüşmek istiyorum

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Facebook çoklu hesap aç
Facebook Aynı Anda Çoklu Hesap Açma

İşlevsel Bir Yöntem Aynı anda pek çok Facebook hesabından giriş yapabilirsiniz; normalde tek tarayıcı ve aynı bilgisayar için buna  1...

Kapat