Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Arkaplanları

xat arkaplan resmi

Birbirinden Güzel Xat Arkaplanları
Xat’a gönüllü olarak hizmet eden ve buna dair siteler açan; hizmetleri sunan kişilerden olan “DJRoy928” çok güzel site yapmış. Hizmetlerini de orada ortaya koymuş.

Birbirinden Güzel Temalar
xatbgs.com ve wawies.com adresli sitelerinde yaptığı birbirinden güzel ve değişik nitellikteki Xat arkaplan temalarını altta adresleri üstte de önizlemesi şeklinde ortaya koymuş.

Her Renk Var
Xat arka plan temalarının gösterildiği bahsettiğimiz sitelerde maviden yeşile, kırmızıdan pembe ve siyaha kadar birçok renk türündeki arkaplan temalarını görebilirsiniz.
Yapmanız gereken istediğiniz kategoriyi seçip uygun olan arkaplan resminin url’unu almak ve Xat chat sitenizde bunu aktif etmek.

Özel Düzenlenenler de Var
İstek üzerine de arkaplan yapan bu ekibe verdiğimiz linklerden ilgili sitede iletişim bölümünden yazarak  şartları ve isteğinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca sitede “Costumized BGS” kategorisi altında düzenlenmiş özel arkaplanları da görebilirsiniz.

Linki Silmeyin
Emeğe saygı için en azından aldığınız arkaplan resimlerini yeniden düzenleyerek üzerlerinde yazan site adreslerini silmeyin. Bu hem etik dışı hem de bencilce bir davranıştır.

SİTEYE GİTMEK ve ARKAPLANLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sorunlarınız İçin
İlgili web sitesinin yardım hizmeti veren Xat Chat adresi: xat.com/bgs
İlgili web sitesinin Twitter hesabı: twitter.com/DJRoy928

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Xat Arkaplanları”

  1. Asyifa dedi ki:

    yavuz kuşak diyor ki:lfctfen yalan yanlış işler yapmayın xat cafe ve truyike benim ile arkadaşın inanmayan arkadaşlar yavuz adlı registerigf6rfcnce sorsunlar kanıtlıyalım

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
camfrog neden açılmıyor
Camfrog Açılmıyor

Camfrog Neden Açılmıyor? Yapılan aramalar, emaillerde bize gelen sorgularda Camfrog.com sitesinin açılmadığı, webcam açma işleminin yapılamadığı söyleniyordu. Bunun üzerine araştırma...

Kapat