Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Arkaplanları

xat arkaplan

Xat Arkaplan Kullanımları
Xat arkaplanları xat cht grupları ile xat chat box için pratikte çok sık kullanılan ve bir sitenin belki de göze hitap eden en önemli parçasıdır.

Butonları oluşturmak ise arkaplanla uyumu gösterir; butonlar için gerekli renk kodlarına Renk Kodları sayfamızdan bakınız.  Ayrıca Xat’a giriş yapamıyorsanız bakınız Xat’a Giriş.

Bu temalar sitede kasmaya neden olmaz çünkü animasyon yok ve boyutları da normal olduğu kadar kaliteleri de arttırılmış. Bakınız Kasmayan sohbet.

Arkaplanların değişik ama kullanılabilecek ve düzenleyebileceğiniz şekilde seçilmiş 12 tanesini bu yazıda ekledik. İlgili açıklamalar ise altında.

Kullanımı
İstediğiniz temaya tıklayın, tam boy açıldığında resim linkini alın ve xat chat grubunuzda “Edit your chat > Backgrounds” (düzenle, arkaplan değiştir) ilgili linki girin ve “enter” basarak resmin gelmesini bekleyin, geldiğinde resmi seçin ve tamam tıklayınız.

Pratik Öneriler
Bu arka planları indirdiğinizde (direk link olarak kullanmadan) kendiniz bir takım değişiklikler yapabilirsinz; bu normal süsleme ile olabileceği gibi çerçeve ekleme, şekilli yazı yazma ya da renk tonlarıyla oynama da olabilir.

Bunu online olarak Befunky.com sitesinden de yapabilirsiniz.

Kaymayan En Arkaplan?
Burada en önemli konulardan birisi de en arkaplana resim mi yoksa kod mu koymak, şayet sade renk kodu koyacaksanız bu daha kasmayan ve hızlı sohbeti sağlar, resimli olarak da aşağı inmeyen arkaplan kullancak iseniz şu kodu kullanın:

background-color: #000000; background-color: #000000; background-image:url(resim direk url); background-position:top; background-repeat: no-repeat;}

Burada background-color yerine 000000 ile siyah yer alırken, siz bunu renk kodlaır ile değiştirebilirsiniz. Eğer resim url girmez iseniz renk kodu geçerli olur, ama resim url girerseniz o geçerli olur ve xat chat grubunuzda aşağı doğru indiğinizde arka plan kaymaz.

Herşey Arka plan Değil
Bir grubun popüler olmasında arka plan aracı olabilir ama tek neden değildir, bu daha çok site içi düzenleme ile gelen kişiler ve müzik olup olmaması ile başka yerlerde ekli olup olmama gibi pek çok duurma göre değişir.

Bunun için bakınız xat site popüler yapma. Ayrıca satılık xat siteleri de dikkatinizi çekebilir.

Arkaplan Önizlemeleri
NOT: Kullanmak istediğinizin üstüne tıklayın ve açıldığında resim linkini alınız. Resim linkini açıldığında sağda yer alan “Direct Link” bölümündeki url tıklayarak alabilirsiniz.

 m photo 12.png1 Nolu Arkaplan
Müzik siteleri ve DJ tarzı Xat için
 sade orijinal arkaplan photo 11.png2 Nolu Arkaplan
Sade arkaplan, gösterişli xat grupları
 arabalı arkaplan photo 8.png3 Nolu Nolu Arkaplan
Otomobil tutkunları için
 yeşil arkaplan photo 4.png4 Nolu Arkaplan
Yeşil resmi Xat temalarından
 siyah yeşil arkaplan photo 6.png5 Nolu Arkaplan
yeşil Xat kalp teması
 doğa arkaplan photo 5.png6 Nolu Arkaplan
Yeşil doğa, orijinal xat teması
 kapalı arkaplan photo 7.png7 Nolu Arkaplan
Sade ve koyu tema isteyenler için
 sade arkaplan photo 2.png8 Nolu Arkaplan
Fantastik ve çılgınca
 kırmızı arkaplan photo 9.png9 Nolu Arkaplan
Klasik ama gösterişli xat temalarından
  photo 10.png10 Nolu Arkaplan
Çizgi dizi dünyası teması
 emo arkaplan photo 3.png11 Nolu Arkaplan
Xat emo style tema severler için
 mavi arkaplan photo 1.png12 Nolu Arkaplan
Mavi sade ve Güzel xat teması

Neler yeni?
Yeni olan ve Xat grupları ile kullanıcıları için pratik bilgi, haber ve hizmetleri sitemizde ara ara yayınlamakla birlikte powers gelişmelerini daha çok xatyardim.com sitemizden yapıyoruz.

Bu yazı hizmet amaçlıdır, XRC Sonx Tarafından yazıldı ve düzenlendi.
İyi günler dileriz

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat renk kodları
Xat Renk Kodları

Xat Renk Kodlarının Kullanımı Renk kodları interne tüzerinen hem site yapanlar; hem chat yapanlar hem de Word/Excel gibi programda çalışanlar...

Kapat