Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Bağlantı Sorunu Giderme

xat bağlantı sorunu

Yasakla İlgili Olarak DNS Deneyin
Bu yazımız yasakla değil de daha çok xat.com web sitesi ile sohbet gruplarında sohbet kutusunun açılmasıyla ilgili sorun yaşayanlar için. Xat’a giriş için önerdiğimiz yöntem ise dns değiştirmek. Bilgi için TIKLA.

Sohbet Kutusunda Xat.com Yazıp Duruyor
Eskiden büyük ifade belirridi ve ilerlemezdi; artık xat.com yazan xat’a özel açılış şekli açılıp ilerlemiyorsa internetinizde sohbet kutusunu indirirken indirme yarım kalmış ya da tamamlanmamış; kırık demektir. Düzeltmek için çerezleri siin ve yeniden bağlanmayı deneyin.

Sohbet Kutusu “Eski Flash” Diyor
Bunun için gene çerezleri silmeniz gerekiyor. Yeniden internete bağlanmanız ve sohbet kutusunu açmanız lazım. Ayrıca bilgisayarınız da yanlış kurulmuş olabilir.

Xat.com’a Bağlanıyorum Ama Sohbet Kutusu Açılmıyor
Bunu kütüphane; okul; resmi yerler ws de görebilirsiniz. DNS portlarının 10000-11000 şeklinde olduğundan emin olunuz. Firefox kullanıyorsanız kontrol edin. Ayrıca Adobe’nin son sürümünü indirin ve kurun TIKLA.

Xat.com Açılmıyor
Araçlar => İnternet Seçenekleri => Gizlilik => Siteler bakarak orada xat.com olup olmadığına bakın; varsa kaldırın.
Hosts dosyasını kontrol ederek xat.com ile ilgili satır varsa silin. Hosts dosyası şuradadır:

 • Vista C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
 • Windows 95/98/Me c:\windows\hosts
 • Windows NT/2000/XP Pro c:\winnt\system32\drivers\etc\hosts
 • Windows XP Home c:\windows\system32\drivers\etc\hosts

Anti-virüs programı ya da site ayıklayan program ws kullanıyorsanız aktifsizleştirerek giriş deneyin. Tüm bunlar olmazsa DNS değiştirerek giriş deneyiniz.

XSC Soner

3 yorum yapıldı ilgili konu; “Xat Bağlantı Sorunu Giderme”

 1. amin dedi ki:

  chat

 2. Blogsiteleri.info Ödüllü Blog Yarışması dedi ki:

  Blogsiteleri.info blog siteleri arasında düzenlenen popülarite ve kalite yarışmasıdır. Siz de web sitenizle ya da blog adresinizle Blogsiteleri.info dizinine blogunuzu ekleyerek yarışmaya katılabilirsiniz. Hem ödüller kazanın hem de büyük blog dizininde yer alın. Yarışma hakkındaki detaylara, Blogsiteleri.info adresinden ulaşabilirsiniz.

  0216 385 08 65

 3. hicran dedi ki:

  <3 u site süüüüüüüüüüüüüper

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat hit kazanma yolları
Xat Grubunuzu Popüler Yapın

Değişik Kesimlere Ulaşma Popüler bir sohber grubuna sahip olabilmek için öncellikle kurduğunuz grubunuza kulanıcılar getirtmeniz gerekmektedir. Eğer grubunuzda aktif kişiler...

Kapat