Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Blocked Sorunu

xat giriş yöntemi

Güncel Bir Durum
XRC Sohbet kutusunda bu konuda çok fazla soru sorulmasından sonra olayı araştırdım acaba ne oluyor da Xat.com sitesine girilmiyor diye.

Farklı DNS adresleri ve hosts denedim ve ortaya çıkan sonuç:

Hosts Çalışıyor Ama…
Hosts dosyası ya da ayarları çalışıyor (bakınız xat hosts) ama popüler ile xat wikiyi açmada sorun olabiliyor.

Open DNS Çalışmıyor
Open DNS kullananlar Xat’a giremiyor; bu sorun da yeni olarak ortaya çıkmasına rağmen bildirim göndererek düzeltebilirsiniz.

Open DNS kullanmak için sorunu bildirmek üzere ticket için TIKLAYINIZ. 

Google DNS Kullanın
Denediğim DNS numaralarından birisi; aktif olarak çalışıyor ve popülere girmede sorun da yok, sizlere önerim bunu kullanmanızdır.

Adresi: 8.8.8.8 ile 8.8.4.4
DNS Değiştirmeyi bilmeyenler DNS değiştirme yazımıza baksınlar.

Diğer Öneriler
Yasaklı sitelere giriş yazımızda giriş için detaylı bilgiler yer almaktadır; umarım işinize yarar, sorunlarınızı bizlere bildiriniz.

XRC Sonx orijinal yazı 03 Eylül 2012

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat matchrace ayarları
Matchrace Ayarları

Xat'ın En Gözde Oyunu Bunu dememizin sebebi açık ve belli; xats için oynanabilen ve gelir sağlayan; xats için yarışmalı sitelerde...

Kapat