Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Bot

xat bot power

Yeni Grup Gücü
150. Xat grup gücü Xat Bot power listede 1.000 xats.  Gücü aldığınızda sitede aktif edin daha sonra alttaki özellikleri okuyun.

Amacı
Bu güç sitenize bot atmak için değildir. Bu güçle grubunuza atadığınız botun özellik kazanmasını ve komut sistemiyle çalışıp sitenizde aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

İfadeleri
Bu gücün sunduğu ifadeler:
(bot2) (bot3) (bot4) (bot5) (bot6) (bot7) (bot8) (bot9)

Kullanımı

Öncellikle bir register almanız gerekir. Bu registeri bot olarak kullanmanız lazım. Botu almak için bot sunan siteleri kullanmanız lazım: xatland.com gibi…

Daha sonra bot alacağınız sitede bu registerin kullanıcı adı ve şifresini girin. Girmeden önce register lock ve protected kısmı “off” olmalıdır.

Grubu da yazdıktan sonra bağlan demeniz gerekiyor. yrıca “Bot” gücünü siteye atadıktan sonra “edit” kısmından id bölümüne register id’sini giriniz. “Sace changes” tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Bot alacağınız sitelerin listesi için BURAYA tıklayınız.

Uyarılar
Botu uygunsuz kullananların sitesi listeden çıkarılabilir. Ayrıca bu güç test olarak deneniyor. Uygunsuz kullanımlar sonrasında listeden çıkartılabilir. Ayrıca bir bot aynı anda sadece bir sitede bulunabilir. Bir sitede en fazla bir bot olabilir.

Daha fazla yardım için İLETİŞİM kısmından bize ya da XSC SOHBET kısmından online görevlilere ya da yardım ekibimize danışabilirsiniz.

 

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Bot”

  1. rüzgar dedi ki:

    Siteme 2-3 bot atabilecek güvenilir birisini arıyorum canlı olmasını istiyorumm 3 oda için aylık 20k xats verebilirim

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat silentm
Xat Silentm

Yeni Güç Xat Silentm gücü test edildikten sonrada listed eyer aldı. Liste ücreti 20 days olan bu güç grubunuzda özelliğini...

Kapat