Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Chat Açılmıyor!

xat açılmıyor

Xat Bağlantı Sorunu
06 Kasım 2013 ile saat 21:00 saatlerinde başlayan bağlantı sorunu ve sitelerin açılmaması.  Bu sorun pek çok sitede kullanıcıların Xat’a girmemesine ve Xat’ın zarar ettiğini de söyleyebiliriz.

.
Hala Devam Ediyor!
07 Kasım 2013 itibariyle saat 03:00 gibi devam eden bir sorun, muhtemelen gündüz çözülmüş olacak, şu anda devam ettiği kesin. Pek çok sitede açık bulmak çok zor, giriş yapınca da bir süre sonra düşüyorsunuz.

.
Aralıklı Devam Ediyor
Bu hata ve sitelere girememe, girince de connection problem olması; Xat için server bağlantı hatası olduğunu ve bunun da aralıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Bunun güncelleme olduğu söylense de bir takım server bağlantı ve kopuk olması da neden olmuş olabilir.

Öneriler
Sistem ve sorun Xat bazlı olduğundan düzelmesini beklemekten başka bir yol yok, umarız en kısa sürede tamamlanır.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
ilk türk helikopteri
Ülkemizde Son Teknolojik Gelişmeler

Kömürden Doğalgaz Elde Etme Ülkemizin son yıllarda teknolojiyi yakından takip etmesi ve yapılan çalışmalar sayesinde bir çok gelişme sağlandı. En...

Kapat