Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat.com Bazı Yerlerde Açıldı

XAT.COM açıldı mı

Son Dakika Gelişmeleri
Bu gelişmeye kütüphanede bulunan bilgisayarlar üzerinden Xat.com’a bağlanmaya çalıştığımızda ulaştık. Sorunsuzca ve hosts dosyası kullanmadan (programsız) xat.com sitesine sağlıklı bir şekilde erişim sağlayabildik. Bu da xat.com sitesinin açılabileceğini bizlere gösteriyor.

%100 Değil
Yaptığımız değişik sorgulamalar, farklı ip denemeleri ve farklı bilgisayarlarda girebildik. Ancak bu tüm şehirlerde de aynı şekilde mi geçerli şu an için kesin bilgi veremiyoruz. 1 günün sonunda yapılan deneme ve incelemelerden sonra sağlıklı olarak karar verebileceğiz.

Daha Önce de Olmuştu
Bundna yaklaşık 2 ay önce de benzer şekilde xat.com giriş yapabilmiştik. ancak kısa süre sonra gene kapanmıştı. O nedenle bekleyip görmek daha iyi. Şu an için xat.com a bağlanmada sorun yok diyebiliriz.

Gelişmeler Başlayacaktı
Xatrehberi.com sitesinde Serkan’ın ilgili belgelere ulaşmasından sonra avukatlara başvurma işlemleri başlayacaktı. Ancak eğer heryerde açıldıysa bunlara gerek kalmayacak ve xat eskisi gibi Türklerle gene dolu olacak.

Mutlu Haberi Vermek
Bildiğiniz gibi kapanmasıyla ilgili ilk kötü haberi biz vermiştik. Ve eğer açıldıysa bunla ilgili ilk mutlu haberi de biz vermiş olacağız.

Bizi İzleyin
Son gelişmeler için sitemizi takip edebilirsiniz.

Son Gelişme
Xat.com artık girilebiliyor. Xat üzerinde yer alan tüm gruplar denetlenecek ve uygunsuzlar listeden kaldırılacaktır. Bu nedenle uygunsuz olanları bizlere bildirebilirsiniz (Kaldırılma ile ilgili bilgiler mevcut, ancak paylaşılması yasak).

Güncelleme
Xat’a bazı yerlerden giriliyor, bazı yerlerden ise girilemiyor. Bu dağılım bizim saptamamıza göre şu durumda:
%20 direk giriş var, %20 direk giriş yok (program/hosts ile giriş var), %60 giremiyor.

9 yorum yapıldı ilgili konu; “Xat.com Bazı Yerlerde Açıldı”

 1. ela 2707 diyor ki. dedi ki:

  Ne kaldi simdi eskilerden
  Acidan baska sevgili
  Ask desen hic yok
  Ayrilik vurdu oldurdu bizi

 2. kaloskes dedi ki:

  arkadaşlar bnm evde iki pc var biri xp biri w7 xp girio ama w7 girmio neden olabilir?

 3. paşa dedi ki:

  WWW-epoxnickler.tr.gg/Nickler-_27.htm
  bu sitede xat ın bir sohbet odası açılıyor..bakıp ilgilenirseniz sevinirim..ama bu bir msn nick sitesi..an altta acılıyor xat..

 4. ilki dedi ki:

  xat.com a nasıl gıre bilirim

 5. eLcin dedi ki:

  . benim xat açıLıo ama network probLem die bisey cıkıo. yazı faLn da yazıLmıo . acaBa biLqisayrdamı mı bi probLem varr ?? [ nick deqiştirncede aynı probLm vaRR ]

 6. burak vural dedi ki:

  TAHMİNEN NE ZAMAN AZÇILIR ARKADAŞLAR. ?_???

 7. Gato dedi ki:

  xat acıldı diyip milleti yanlış yöneltmiyelim bu tüm kapanan sitelerde olan bir durum arada giriş sağlıyyor olabilir bu girdiginiz netten kaynaklanan bir şey;
  yok serkan acacakmış xat sahibi varken serkan 1 halt yiyemez bunu zaman gösterir….

 8. Sitemiz açıldı dedi ki:

  ARKADASLARIN DEDIĞI GİBİ XAT.COM ACILDI

  XAT2.NET DE ACILDI HERKEZİ BEKLERİZ…!

 9. KAOS dedi ki:

  xata girişler serkanın attığı ipler sayesinde oluyo xat daha açılmadı ama serkan elindeki belgelerle dava açacak xat açılmadı ama inşallah serkan açtıracakk

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
dns 2011 ayarları
Güncel 2011 DNS Adresleri

Önerilerimiz Artık pekçok bilgisayarda hosts dosyası işe yaramıyor. Sizlere önerim bu tür programları kullanmamanız. Çünkü ne çalıştırıldığını bilmiyorsunuz. Bu yüzden...

Kapat