Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat.com Yeni Butonları

yeni xat butonları

Dikkat Çeken Görsel Ayarlama
Xat chat grubunuzda sağ üst bölüm ile alt sayfaların üstündeki düzenlemeler dikkatinizi çekmiştir. Xat’ın bu yeni düzenlemesi ile eski karışıklık ve bilmece gibi duran butonlar yeni bir hal olmuş oldu. Sağ üst bölüm daha çok dikkat çekerken; edit kısmı ise alt tarafa (sağ alt köşe, sayfa sekmelerinin üstü).

Kolay Kullanım ve Şık Görünüm
Üstte tek butonlarla tıklayarak powers sayfasına; son xat gelişmelerine (twitter),  Trade (takas etme grubu) ve gruplara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Bu arada dikkatimizi en çok çeken de üst ksıımda help yazan yerin (bazı bilgisayarlarda yardim idi) yardim olmasıydı. Bu düzenleme ile birçok yerde ülkemizde bu bölüm Türkçeleştirilmiş olup, xat yardım sayfası için de önemli bir bağlantı haline geldi.

Altta Events Bölümü de Var
Biliyorsunuz ki events powers ile sitenizde olan bitenleri (ban raporları, kickleme vs) gözetleyebilirsiniz. Bu kısım aynı edit bölümü gibi sağ alt bölümde ve sayfaların olduğu sekmelerin üst kısmında bulunuyor. Ayrıca sol alt kısımda da Facebook beğen bölümüne tıklayarak beğenebilir; paylaşabilirsiniz (gruba özel?).

Xat’a Giremeyenler İçin
Xat ülkemizde kapalı olduğu için giremeyenler HALA varsa lütfen BURAYA tıklayarak kolaylıkla programı kurup girsinler (birçok şey değişti 😉 ).
Yenilenen ve çok fazla özelliği bünyesine katan Xat; son yıllarda Facebook’un ardından çöken birçok sohbet sitesinin aksine daha da fazla sayıda online kullanıcı ile yoluna devam ediyor.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Xat.com Yeni Butonları”

  1. islam oktay dedi ki:

    Yeni butonlar süper olmuş eskisi çok antika duruyordu kendi grubumda keşke bu butonları ayarlayabilseydim :S

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
myp2p maç izleme
Myp2p Açılmıyor

Maç İzleme Sitelerinden Maç izleme sitelerinin başında gelen myp2p.eu sitesi bazı kesimlerde açılmıyor. Nitekim kısa bir zamana kadar bu site...

Kapat