Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Facebook Arkaplanı

xat facebook arkaplanı

Facebook Arkaplan Resmi
Günümüzün Google’den sonra en çok tıklanan ve kazanan sitesi olan facebook.com, şimdi birçok yerde de örnek alma bakımındna gözde bir site; Xat’da bunların içerisind eyer alıyor. Nitekim sadece Facebook’da xat grupları değil, aynı zamanda Facebook avatar ve arka planları; nickleri de ön plana çıkmış durumda. İşte bu denli ön plana çıkması bu konuda yarışmalar yapılmasını da sağlıyor; bunlardan birtanesi de geçen 5 Ocak’da sona eren Facebook arkaplan yarışması.

Sitenizde Kullanabilirsiniz
Verdiğimiz arkaplan resminin yapımcısı Xat Community’de üye olan ve tasarımcı Alman “DangerHartz “. Sade ve şık tema; kasmayan yapısı ve göz uyumunu da sağlayan özle bir biçimde tasarlanmış.

Resmin Önizlemesi ve Kodu

some text
Yukarıda önizlemesini gördüğünüz resmin direk kodu ise:
http://i54.tinypic.com/dn0dvo.png

Kullanım
Sitenizde ana sahipseniz, “edit your chat => change baclground => direk linki gir => resmi getir => seç ve kullan” yolunu izleyerek aktif edebilirsiniz. Güle güle kullanın.

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 yorum yapıldı ilgili konu; “Xat Facebook Arkaplanı”

  1. serhat dedi ki:

    BUNuN benZerİnde VArSa sÖleyin yuqLiceM xat.com/facebookxp

  2. Faruk Aşcı dedi ki:

    || İnteractive Web – Media Designer || by faruk aşcıııı

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
2011 xat kapalı
Xat’sız 2011 Yılı

Hoşgeldin 2011 2011 yılına sevinç, mutluluk ve huzur dilekleri ile girerken; arkamızda kötü anı ve kaçırdığımız fırsatları unutarak ve olmamasını...

Kapat