Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Games Sekmesi

xat games

Uzun Zamandır Yer Alan Bölüm
Daha önce grup güçlerinden sonra ortaya çıkan oyun güçleri ve daha sonra da ortaya çıkan çoklu oyun oynama ile bunu oynayan grupların xat anasayfasında sekmeli olarak gözükmesi de yeni bir gelişme olmuş oldu.

Böylece xat.com gittiğiniz zaman popular, featured, supported ve games görmüş olacaksınız; games bölümünde oyun güçlerini oynayan xat grupları listelenir.

Xats için Oynanabilir
Bu oyunları xatsına dahi oynayabilirsiniz; botun start komutu ile başlayan oyunda ilk bitiren xats da alabilir; tabi bunu games panelinden izlemeniz lazım.

Yer Alan Oyunlar
Xat getpowers sekmesinde “games” kategorisi yer alıyor; orada genel olarak açık oyunlar var ve şu anlık “doodlerace” ile matchrace” yer alıyor.

Güçler Hakkında
Ücretleri ise şu anlık 400 xats ve grup güçleri.

Ancak bu bilgi değişebilir, zamanla ücret değişebilir ya da limitli olabilirler ve yeni güçler eklenebilir, bu nedenle yeni yazılarımızı takip etmenizi ya da xat powers sekmesine bakmanızı öneririz.

Bu konuda sorularınız varsa bizlere yazın.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
telefondan Facebook resim yükleme
Android Telefondan Facebook’a Resim Yükleme

Resim Yükleme Akıllı telefonların hayatımızda 1 numaralı yer alması ve kamera gibi iş görmesi ile artık istediğimiz yerde değişik resimler...

Kapat