Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Giriş Sorunu 2014

xat giriş sorunu

Son Günlerin Büyük Sorunu
Xat.com giriş sorunu yeni olmamakla birlikte her zaman denk gelen ve her dönem ortaya çıkabilen bir sorun. Bunu çözmek için yöntemler ve nispeten yapılacaklar belli olsa da girişte sorunlar çıkabiliyor.
.

DNS Deneme?
En çok denenen yöntem olan DNS değiştirme ile girişte daha çok Level 3  DNS ile Google DNS ve Open DNS başarılı şekilde çalışmaktadır; tarayıcınıza uygun DNS değiştirerek giriş yapabilirsiniz.
Bakınız DNS Değiştirme, DNS Numaraları
.

Hosts Dosyası
Hosts dosyasına erişim yapıp değiştirdiğinizde eski kodların geçersiz olduğunu bilmeniz lazım. Eski kodlardaki IP yerine şu IP’yi tanımlamanız gerekiyor:
www.xat.com: 141.101.112.82
Bakınız hosts dosyası ayarları
.

Proxy Değiştirme
Bir diğer popüler yöntem. Hotspot shield ile Ultrasurf ve Tunnelbear gibi popüler programlarla giriş olsa da asıl sıkıntı login olmakta; login olurken farklı ülke tanımlandığı çin daha sonra registerin reserve yeme ihtimali oluyor.
Bakınız Hotspot shield, Proxy

.

Hiç Giriş Olmuyor
Önemli olan önbelleği tamamen silmenizdir; bunu Ccleaner ile yapsanız da tarayıcının kendine özgü önbelleğini de silebilirsiniz. Daha sonra bağlantı deneyebilirsiniz.
Bakınız Giriş sorunu
.

Mobil Giriş?
Yeni nesil ve özellikle Android 4.00 kullanan telefonlardan sonra Adobe Flash Player desteği desteklenmediği için girişte sorun çıkıyor. Basit ve pratik yöntem ise eğer DNS değiştirme programı (Set DNS, Change DNS) yüklüyorsanız DNS değiştirin; olmuyorsa önerdiğimiz tarayıcı Puffin. Puffin web browser adobe desteği olan ve yasaklı sitelere giriş yapabilen popüler bir uygulama.
Bakınız cepten Xata girme
.

Xat Grubunda Açılma Sorunu
Pek çok gruba giriş oluyor da sizin gruba olmuyorsa muhtemel sebep grupta aşırı kod kullanımı; gereksiz kod ile boyutu büyük – flash resimler; yer alan videolar olabilir. Tüm hepsi yoksa da bazı gruplarda bunlar olabiliyor; olası çözüm giriş sayfası kodlarını silerek denemek, arkaplan silerek denemek; olmuyorsa farklı grup kurmak.
Xat açılmaması için daha fazla sorun için tıkla
.

Daha Fazla Sorun?
Lütfen karşılaştığınız sorunları yorumlarda belirtin; olas çözümler için yardım hizmetimiz devam etmekte. Site içi DNS, Adobe, Flash Player, Ultrasurf IP, Ccleaner, Level 3 Promoted , Google Android gibi aramalar yaparak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.
.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi online
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir’in en köklü hastanelerinden biri. Hastaneye www.tepecikhastanesi.gov.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz. Ancak sitenin son günlerde yayında olmadığını...

Kapat