Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Gold ve Namecolor Kazanma Fırsatı

xat yarisma gold purple namecolor kazanma

Yeni Xat Yarışması
Güncel xat yarışmasının duyuru xat twitter resmi hesabı üzerinden verildi; forum sayfası ise aynı bölümde yer alıyor, twitter.com/xat bakarak da görebilirsiniz.

Bu yarışmada Xats yanı sıra Gold ve Namecolor kazanma fırsatınız da var, yarışma hafta sonu ve Cumartesi ile Pazar ve Xat.com/contests sitesinde olacak.

Bu yarışma bizzat Glock tarafından destekleniyor ve yapılıyor; genel yarışmalarda hem soru he de oyunlar hem de dizayn etme vs gibi çoklu etaplar yer alıyor.

Linkler

Forum sayfası linki için TIKLAYINIZ, site adresi zaten biliyorsunuz, xat.com/contests, xat Twitter adresini de biliyorsunuz, takip edebilirsiniz.

Bilgilendirme
Çıkan forumda çok uzun yazılar yazılmış, okumanıza gerek yok, neticesine bakın; ödüller ve istenenler.

Sizler de hem tanıtım amaçlı hem de aktivite olması dolayısı ile yarışma hazırlayabilirsiniz; bunun için önceden xat’a başvurmanız gerekir.

XRC Sonx, bilgilendirme yazısıdır, xatbilgisi.com

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
wiziwig tv maç izle
Wiziwig.tv

Yeni Maç İzleme Sitesi Ülkemizde pek çok kişinin bilmediği gizemli bir maç izleme sitesi daha; wiziwig.tv Bu site diğer yabancı...

Kapat