Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Grubunuzu Popüler Yapın

xat hit kazanma yolları

Değişik Kesimlere Ulaşma
Popüler bir sohber grubuna sahip olabilmek için öncellikle kurduğunuz grubunuza kulanıcılar getirtmeniz gerekmektedir. Eğer grubunuzda aktif kişiler varsa grubunuz otomatik olarak xat  gruplarında gösterilecektir.

Kullanıcı Getirme Yolları
XSC olarak bu yazımızda sizlere kullanıcı getirme yollarını söyleyeceğiz. Bunların belki birçoğunu biliyor ya da uygulamşsınızdır. Umarız yararlı olur.

Arkadaşlarınızı Çağırın
Tanıdığınız kişileri grubunuza çağırın; Facebook, MSN ws üzerinden çağırarak aktif bir yer oluşturabilirsiniz. Çağırdığınız kişiler arkadaş yanlısı olsa daha iyi olur.

Gruplara Ekleyin
Bildiğiniz xat gruplarında grubunuzu ekletebilirsiniz. Bu yan grup (tab) ya da alt grup olabilir.

Sitenizi Düzenleyin
Güzel bir arkaplan bulun. Site başlığı ve içeriği genel olsun. Sitenizde radyo ve eğitici yönergeler de olsun.

Sitere Ekleyin
Kendi sahibi olduğunuz ya da forumlarda veya bloklarda xat grubunuzu ekleyerek veya ekleterek kullanıcıları getirebilirsiniz.

Site Tanıtımını İyi Yapın
Grubunuzun açıklaması ile etiketlerini güzelce düzenleyin ve güncleleyin. Bu sayede arama motorlarından kullanıcı getirtebilirsiniz.

İlerletin
Xat.com üzerinde iletletebilirsiniz. Promote denilen bu özellik ile grubunuza xat.com üzerindne kişi getirtebilirsiniz. Minimum 5 saat ilerletebilirsiniz. Saati 200 xats. Promote için TIKLA bilgi için BURAYA bak.

5 yorum yapıldı ilgili konu; “Xat Grubunuzu Popüler Yapın”

 1. EzGİ dedi ki:

  ArkadaşLAr benimde Siteme GELin TıkLa

  “Linkler Kaldırılmıştır. Lütfen link atmayınız. Admin”

 2. izmirli serkan dedi ki:

  sitelere uygulanan promote özelliği xat sayfasına ilk tıklayan kişinin sizin sitenize girmesi anlamına geliyor bu sayede kısa bir zaman diliminde bir hayli kullanıcı oluyor ancak kimse adam gibi 2 çift laf edemiyor sağlıklı bir sohbet için en iyi yöntem xatta çevre edinmiş 10 kişiyi sayfanıza transfer etmek onlar sürekli orada oldukça sevenleride müsait oldukça geleceklerdir bot ile 2 saat verim alırsınız bu yöntemle çok daha uzun süre karar sizin 🙂

 3. ADMİN dedi ki:

  bedava xats days alma şeyini yap tıkla login ol 1 dakika sonra 1000 xats 50 dayss olsun

 4. Cambo dedi ki:

  Grubumuza bakın isterseniz: xat.com/Cambo

 5. Ali dedi ki:

  ben siteme bot attırmak istiom onu bana söyleyin ne yapacağım ?

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat webcam
Webcam

Xat Sesli Görüşme Xat gruplarında webcaminizi kullanarak msn kalitesinde görüntülü ve sesli görüşme yapabilirsiniz. Xat gruplarında solda bulunan uygulamalardan "Games"...

Kapat