Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Grup Adı Değiştirme Özelliği

xat sohbet adı değiştirme

Yeni Bir Özellik Eklendi
Bu eklenen özellikle beraber xat grup isminizi özelleştirebilirsiniz. Bu özellikle beraber giriş yaparken de klasik xat şifre girme yerine farklı olarak da grup adı da yer alıyor. Altta bunla ilgili örneği verdik.

xat.com chat box – edit group

Password:

If you have forgotten your password enter your email here:

 

Şifrenizi Girdikten Sonra Grup Adını Özelleştirin
Burada önemle bilmeniz gereken grup adını DEĞİŞTİREMEZSİNİZ. Grup adını özelleşriebilirsiniz. Örneğin Sohbet grubu için yapılabilecekler:
Sohbet – SohbeT -SoHbEt- SOHBET 
Yukarıda da gördüğünüz gibi genel olarak büyük-küçük  harf şeklinde değiştirebilirsiniz.

Geliştirilebilen Özellikler
Özellikle Xat kapandıktan sonra çok fazla gelişme oldu. Birçok yenilik ve güçler eklendi. Bunların tam da Xat kapanmasındna sonra olması belki de bizim için denksizlikti; nitkeim pekçok kişi artık girmiyor. En azından bizler de kullanıcıların bilgilenmesi; bu özellikleri duymaları ve uygulayabilmeleri açısından duyurular yaparak sitemizde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Özellikleri Bildirin
Xat.com/vote adresinden özellikler sunarak (güç dışında da olabilir) geliştirilebilir alan olmasına olanak sağlayabilir, yeni özelliklerin kazandırılması için sizler de yardımcı olabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
facebook şifre kırma programı
Facebook Şifre Kırma Programı Uygun Mu?

Önermediğimiz Bir Yöntem Bu yazıya belki de "program bulma" amacıyla geldiniz. Oysa biz XSC olarak her türlü hack, uygunsuz ve...

Kapat