Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Güncellemesi Hakkında

xat.com güncelleniyor

Tartışılan Bir Konu
Son zamanlarda “xat.com is being updated” yazısını çoğu yerde gördük ve bu konuda oldukça değişik sorular da karşımıza çıktı. Bu konuyu açığaa çıkarmak amacıyla xat adminlerine danıştık ve gerekli bilgiyi öğrendil.

Xat IP’leri mi Değiştiriyor?
Biliyorsunuz ki Xat.com için TR üzerinde erişim engeli var. Giriş yapılabilmesi için ip değişimi olmalı. Bunun için de güncelleme bekliyorduk. İşte bu yüzden birçok kişi yorum ve iletişimde bizlere bu ip değişimi mi diye soruyorlardı. Buna son sözü xat adminleri verdi.

Bunun Sebebi Server Hatası
Xat adminleri bu soruya” it’s a server problem, it’s not ip changement” diyerek, bu sorunun server kaynaklı olduğunu iler sürdüler. Bu da demek ki bu sıralar login olmada, trade yapmada, site düzenlemede … bazı sorunlar çıkabilir. Gayet normal gelişmeler bunlar.

IP Güncellemesini Bekliyoruz
Xat’ın listesinde olan ip değişimi, kesin olarak ne zaman yapılcak belli değil ama bizler de sizler gibi bunun kısa bir zaman zarfında olmasını umuyoruz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Xat Güncellemesi Hakkında”

  1. betaboy dedi ki:

    ya böyle oluyor ama xattın kesin acılıp acılmayacagı hakkında bilgi istiyoruz birde bagzı xat.com sitelerene girmiyor bu neden kaynaklı güncellemeden dolayımı oda ?

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat kısa id güvenlik önlemi
Xat ID Satışlarına Çözüm

Son Zamanların Popüler Konusu Son zamanlarda xat id satışlarını birçok kişi yapıyor. Özellikle 8-7 ve 6  haneli id satışlarını yapan...

Kapat