Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Haberleri

xat haberleri

Yeni Gelişmeler
Yeni eklediğimiz yazılarda ara ara xat sitesinden kopuyoruz.

Bunda hem xat aramasının azalması hem de xat sitesine verilen ülkemiz açısından önemin azalması da başı çekiyor.;
Sebep ne olursa olsun xatbilgisi.com olarak ara ara kullanıcılara xat sitesinde yaşanan gelişmeleri de aktarıyoruz; belki merak eden vardır diye.

Cadılar Bayramı Yaklaşıyor
Xat halloween gücünü bilmeyen yoktur;  cadılar bayramı için çıkan güç.
Cadılar bayramına günler kala (cumartesi günü, 27 ekim) kutlamanın xat.com/happyhalloween sitesinde olacağı belirtildi.  Bu arada kutlama 1 hafta sürecek; ayın 30 ve 31 i de dahil buna.

Xat halloween gücü de listeye çıkabilir; takip etmenizi öneririm. Limitli ama değeri yüksek bir güç; şu anda 900-1000 xats civarında ücreti. Listeye çıkarsa 600-700 gerileyebilir; ama daha sonra artış lineer olarak sürebilir.

Güncel Yarışmalar
Bu arada arcbots.com sitesini ya da xat botlarını biliyorsunuzdur; xat.com/arcbot ya da xat.com/contests sitesinde “adam” nickli kişi tarafından planlanan bu yarışmada 90 günlük bedava bot süresi ile 1 bot gücü 1. olana veriliyor.

Ekim ayının sonu (2012 ekim) son katılım tarihi; yarışmalar ise xat.com/contests sitesinde oluyor. Forum adresi ise BURADA. Mazeban snakeban ve codeban gibi oyunlarda en iyi süreyi alıp ss çekin ve forumda yazın; reg adı ve id belirtin.

202 Numaralı Gücü Kazan
Bunun yarışması da xat.com/contests sitesinde. Detayları zaten orada öğrenirsiniz.

Orijinal yazı
XRC Sonx tarafından bilgilendirme amaçlı yazılmıştır, alırken lütfen kaynak belirtiniz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
mahkeme kararıyla engellenmiş sitelere giriş
Mahkeme Kararıyla Engellenmiş Sitelere Giriş

Engelli Siteler Mahkeme ile kapatılan sitelerin oranları yaklaşık olarak %5 + %4  (%10 diyebiliriz) ki bu da ortalama ülkemiz için...

Kapat