Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

*Aralık* Xat Haberleri 2012

Güncel xat haberleri 2012

Xat’da Son Durum
Uzun zamandır xat sitesine girmeyenler vardır; ya da yeni gelip de neler olup bittiğini öğrenmek isteyenler.

Bizler tek tek güçleri tanıtmaktansa ya da tek duyuru halinde gelişmeleri sunmaktansa çoklu olarak okuyup görebileceğiniz şekilde bir yazıda topladık.

Son yazımızdan sonra (bakınız xat haberleri)  yeni gelişmeler oldu tabi. Bu her webmaste riçin aslında olağan bir uğraştır; yeni site kurma; yeni özellikler atama vs. gibi.

Öne Çıkan Gelişmeler
Yeni çıkan güçler Claus, TreeFX, Lang ve Drop ile Guest.
Diğer güçler için bakınız Xat güçleri, xat powers.

Burada Lang gücü xat sohbet sitenizde ingilizce olan bölümleri kendi dilinize çevirme özelliği sunuyor; yani “i have banned” yerine kendiniz istediğinizi yazıyorsunuz; tabi uygunsuz olmaması koşulu ile.

TreeFX ise; hem ifadeleri hem de animasyonlu arkaplan sunma özelliği olan bir güç; yeni yıl için çıkarılmış. Claus ve Drop ise normal ifade güçleri; listede limitli. Lang gücü de limitli;  Guest gücü ise ifadeleri olan ve listede 250 xats olup allpowers için gerekli bir güç.

Ayrıca şu sıralar devam eden Fransız yardım sitesi tarafından yürütülen daha çok oyun güçleri ile ve skorlama ile ilgili xats kazanma yarışması da var; detaylar için http://t.co/X8RVK7nn bakmanız iyi olur.

Kaçırılan Fırsatlar
Gold listede 40k ücretindne satışa sunuldu; ayrıca halloween güçleri listede ara ara yer aldı. Limitli son çıkan güçler de önemli kar payı bırakabilirdi.

Özelliklerin Durumu
Christmas ve Halloween hediyeleri listeye eklendi, bakınız xat hediyeleri. Ayrıca Hat +Flag gücünüz varsa (hat#ho) yaparak Romanya’nın kurtuluş günü şapkasını kullanabilirsiniz.

Genel Netice Ve Değerlendirme
Kaçırdığınız kayda değer birşey yok; rutin Xat ilerleyişi ve kazançları devam ediyor. Toplu haberler ve fazlası için ara ara sitemize bakmanızı öneririz. Detaylı anlatımlar ise xatyardim.com sitemizde; ayrıca genel kısa bilgiler xatsohbet.gen.tr adresinde mevcut, diğer özellikler için xatsohbet.com bakmanızı da öneririz.

XRC Sonx Orijinal yazıdır.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
PROXY adresleri 2013
PROXY Adresleri

Proxy Değiştirerek Yasaklı Sitelere Girme Proxy sistemi sayesinde atadığınız değişik ip'ler üzerinden yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Bu proxy sisteminde atanan...

Kapat