Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat ID Satışlarına Çözüm

xat kısa id güvenlik önlemi

Son Zamanların Popüler Konusu
Son zamanlarda xat id satışlarını birçok kişi yapıyor. Özellikle 8-7 ve 6  haneli id satışlarını yapan birçok kişi var. Güvenilmeyen taraf ise bu id’lerin gerçekten var olup olmadıkları/gerçek mi sahte mi?
Bu konu yüzünden birçok kişinin xats/powers ws. bu işi yapanlarca haksız yere ele geçirildi.

Sahte ID’leri Hemen Öğrenin

Xat çıkardığı sistemle bizlere herhangi bir id’yi sorgulama imkanı veriyor. Tabi bunu xat OST sistemi üzerinden “phishing depertmanı”na yapmamız gerekiyor. Cevabı ise Charlie verecek.

Örnek: 34677 < bu id’yi sattığını söyleyen birinin; id gerçek mi yoksa yalan mı (var mı yok mu/register olunabilir mi) ws. için phishing departmanına ticket atıyor. Ticketin cevabını ise Charlie var/yok ile satılabilir/satılamaz şeklinde veriyor.

Hilelere Kısmi Çözüm
Bu yolun kesin çözüm olmadığını da söyleyen Xat, bunun kısmi bir çözüm yolu olduğunu ve gelişmelere göre bu sistemi değerlendireceklerini bildirdiler. Bizler de
XSC olarak  bu konuda dikkatli olmanızı, güvenmediklerinizden kesinlikle bu konuda alışveriş yapmamanızı ve id satışlarında id’nin satılıp/satılamayacağını xat OST sistemiyle öğrenmenizi öneriyoruz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 yorum yapıldı ilgili konu; “Xat ID Satışlarına Çözüm”

  1. ßaskentLee dedi ki:

    S0ner daı ßı yer acda reqısterını satmak ısteyenLerde 0raya msj atsın pLease reqıster aLıcak ßı t0n ınsan var reqı satıcakda c0k ınsan var ßurda kesısırLer

  2. kabusturkey dedi ki:

    faceturkey.org xat sesli sohbet

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat tempmem powersi listede
Tempmem Gücü listede

100 Tempmem powersi her biri 15 days olacak şekilde bugün öğlen listeye kondu. Xat adminleri bu gücün sürekli "limited powers"...

Kapat