Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Kapanalı 2 Yıl Oluyor

xat yasak

Hızlı Geçen Bir Zaman
2010 yılı ortalarında kapanan Xat için aslında 2 yıl oluyor demek yanlış, 3. yıla gireceğiz demek daha doğru.
Nitekim bu yazıyı yazdığımız tarih Eylül 2012 ama bunu okuduğunuzda belki de 2013 veya 2014 olacak, ilerisini bilemiyoruz.

Anılar…
Üniversitede öğleden sonra boş ders zamanı internete bakayım dedm ve login olayım dedim; girdiğim zaman xat açılmadı boş sayfa. Ayrıca hiçbir bilgi de yok, bakınız xat kapandı.

Ertesi gün denedim gene yok, açılmıyor. Ertesi gün gene. Ve “teknoloji” sitesinde yazı gördüm: “xat ….. kararıyla kapatılmıştır”.

Çok tuhaftı, beklenmedik bir olaydı; sonuçta bedava chat sunan site neden blok yesin.

Araştırmalar ve Buluşlar
Bizler bundan sonra detaylı araştırma yaparak nedenini, xata özellikleri ve çözüm arayışları ve pek çok şey sorduk görüştük vs (serkan da vardı), bakınız xat neden açılmıyor.

Xat bunu pek ciddiye almasa da hosts ayarı verdi daha sonra da ip değiştirdi, bu kısmen etkili oldu %10 luk kesim geldi ama gerisi gelmedi.

Aslında burada anlatılacak çok şey var, ben kabaca olanların üstünü çizdim. Kısaca hızlı geçen zaman bu yılları ve olayları da alıp götürüyor. Bakalım ileride bugünleri hatırlayacakmıyız.

Bireysel yazı by sonx 29.08.2012 saat 05.05 orijinaldir, emeğe saygı

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Xat Kapanalı 2 Yıl Oluyor”

  1. djselo dedi ki:

    kardesim xata bnm sikayetim ile bursa mahkemesinde kapanmıstır Atamıza hakaret içerin sohbet kutusunu fotolayıp sikayette bulundum neyin arastırmasını yaptınız siz

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
ShoutCast Giriş kesin çözüm
ShoutCast Giriş

2008 Yılında Kapatıldı Ülkemizde hala yasaklı olan bu siteye giriş olmuyor. Bildiğiniz gibi bu site online radyo yayını yapan bir...

Kapat