Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Kilit Atma

xat kilit atma

Kilit Atma Nedir?
Xat kilit atma denilince daha çok özel mesaj atma; özele gitme anlaşılır. Bunun dışında belki başka anlam aracılığı ile arayanlar olabilir ki bu normal kilitleme özelliklerini de kapsayabilir; ama bu yazı daha çok yorumlarda yazılması ve sorulması üzerine yayımlanmış bilgi verme amaçlı hazırlanmış xatbilgisi.com orijinal yazısıdır.

Özel Mesaj Atma ve Özele Yazma
Bunlar xat’a yeni başlayanlar için merak edilen ve aranabilinen ve bilinmeyen noktalar olabilir. Nitekim pek çok kişi genelde konuşmaktansa özeli tercih edebilir; hem daha özel hem de kişiye dayalı konuşma sistemi nitekim gizliliği sağlar.

  •  Özel Mesaj yazmak için: Kişinin ya da kullanıcının nickine genelde ya da sağda kullanıcı listesinde tıklayın ve çıkan seçeneklerden “private chat” tıklayın;
  • Kilit Atmak için: Özel mesaj atmak için de kişinin nickine tıkladıktan sonra “send private message” tıklayın; yukarıdaki görselde daha detaylı görebilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler
Xat nopm ve Xat nopc güçleri ile özel kapatılabilir; bu özel kapatma özelliği olan güçleri xat powers listesinden alabilirsiniz; xat nopm özel mesajı engellerken; xat nopc ise özele gitmeyi engeller. Eğer rütbeniz mod ve yukarısı ise direk özele gidebilirsiniz.

Bu yazı XRC sonx tarafından yazılmış orijinal yazıdır.

Daha fazla xat powers ve xat yardım bilgileri için xatyardim.com ya da xatsohbet.com veya xatsohbet.gen.tr bakabilisiniz.

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Rojadirecta maç izle
Rojadirecta

İspanyol Futbol Sitesi Canlı futbol maçlarını içeren ve ispanyolca dili ile ayrıca ingilizce de bölümleriyle hizmet veren bir site: rojedirecta.me...

Kapat