Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Lagaluga

xat lagaluga chat

Popüler Xat Sitelerinden
XRC sitemizde yer verdiğimiz ve sitemizde yer alan nadir xat sitelerinden birisi de lagaluga.

Özellikle 2011-2012 yılında aktif olarak varlığını koruyan ve canlı yapısı sürekli kullanıcıları ile ön plana çıkan xat sitesi.

Birkaç Kez Yasak Yedi
Daha önce promote yasağı ya da delist olması ile ön plana  çıksa da daha sonra gene bu sorunu düzelttiler ve xat.com sitesinde kendilerinden çokça söz ettirmeyi başardılar.

Xat chat delist
Bu arada xat depromo ve delist nedir bilmeyenler xat sohbet yazımıza bakarak gerekli açıklama ve bilgilere de bakabilirler.

Ya Sonrası
Tabii ki sonrası ne olur hep soru işaretidir çünkü şimdilerde popüler gördüğümüz bir site aylar ya da yıllar sonra boş olabiliyor ama öyle olsa da geçmişten kalan izlerini bırakıyor ki bunu Turkishelp ya da Kuja veya Mega, Hero, Mafia vs gibi pek çok siteden biliyoruz.

Önemi ve Getirdikleri
Bu siteyi tanıtmamızın nedeni aslında çok iyi bir birliğin olması; daha çok gurbetçilerin yer aldığı sitede sürekli takılanlar arasında güzel bir birlik var ayrıca dedikodular için de seviyeli bir ortam oluşabiliyor.

Bilgilendirme
Bu ASLA reklam amaçlı ya da hit amaçlı bir yazı olarak yazılmamıştır, amacımız tanıtım yazısı olarak güzel gördüğümüz siteleri ara ara duyurmaktır.

XRC Sonx – orijinal yazı- alıntı yaparken kaynak belirtiniz – 2012-2013

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
ustream.tv maç izleme
Ustream.tv

Online Yayınlar ve Canlı İzlenimler Pek çok sitede bir yayın izlerken sağ üstte videoda "ustream" yazısını görmüşsünüzdür; bunu bizler de...

Kapat