Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Love Power

xat love power

Grup Gücü
Sevgililer günü öncesi çıkarılan “LOVE” power, grup gücü olarak listede yerini aldı. Geçen sene bireysel gücü çıkan Valentine; bu sene yerini grup gücü olan Love’ye devretti Listede ücreti 300 xats olan bu güç limitsizdir.

Arkaplan için Animasyon Sunumları da var
Bu gücü arkaplanınızı sevgililer günü üncesi ve sevgililer gününde grubunuzu özel göstermek ve donatmak için kullanabilirsiniz. Diğer grup güçleri gibi bu da grubunuza atadığınız güç sayısı kadar (ya da arkadaşlarınızın atadığı) arkaplan kullanabilirsiniz.

2 Kalp için 2;  I LOVE YOU için 4, Birsürü Kalp için 8, Happy Valentine için 16, ifadeli kalp için 32 gücü grubunuza atamanız gerekmektedir.

Sunduğu İfadeler
Bu güç ayrıca ifadeler de sunuyor.

“(love) (coy) (flirt) (freehugs) (heartbeat) (heartblow) (ihu) (lovedraw) (ucute) (uhot)”

Flix Ayarları
Arkaplan için animasyon ayarlarının nasıl yapıldığına bakmak için BURAYA tıklayınız.

Xat Love Power Flix Düzenleme Görüntüsü

Effect
Background
Colors eg r#g or FF00FF#0000FF
Horizontal offset % (-100 to +100)
Vertical offset % (-100 to +100)
Scale % (5-1000)
Smiley eg beat
Options No background: No text:


You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xata giriş programı hosts dosyası
Xat Hosts Programı

Hosts Dosyası İçin Yapılmış Program Xat'ın farklı IP'lerinin yasaklanmış olması bir başka deyişle bazı IP'lerinin açık olması hosts dosyasını kullanılabilir...

Kapat