Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Nick Oluşturucu

nick oluşturucu

XSC Grubu yeni bir içerik daha ekleyerek xat kullanıcılarının istedikleri nickleri kendilerine yapmalarına büyük fırsat veriyor.

Üstte bulunan Nick Yapma aleti ile istediğiniz şekilde süslü ve şekilli xat nickleri elde edebilirsiniz.
Yapmanız gereken bulduğunuz güzel sözleri veya nickleri alt kısma yazmak (isminiz, rumuzunuz, takma adınız da olabilir) ve dilediğiniz yeri kopyalayıp kullanmak.

Normalde içeriklerimizin kopyalanmasına karşıyız ve bu nedenle sağ-sol tıklama engeli koyarız, ancak alttaki hizmet genel kullanım amaçlı ve çok yönlü hizmet ile planlandığından alttaki bölümde nickleri kopyalayabilirsiniz, yapmanız gereken nicki yazmak ve beğendiğiniz bölüme tıklayıp kopyalamak.

Hizmeti aldıktan sonra yorum yapmayı unutmayınız 😆

You can leave a response, or trackback from your own site.

6 yorum yapıldı ilgili konu; “Xat Nick Oluşturucu”

 1. cihan dedi ki:

  nick almak istiyorum

 2. _--_asi_--_kıral_--_ dedi ki:

  görmeden sevmeden anlayamazsın kaderi “xat lideri”

 3. özge dedi ki:

  Nickler için verdiğiniz adresler güzel ama burdan ndn sildiniz ki eski içeriği

 4. Edip dedi ki:

  Verdiğiniz linkler gerçekten yararlı ayrıca kendinize özel nick yapıcı olsa bence daha güzel olur, aslında sekillinickler.net sizin ama gene de buraya özgü de olmalı.

 5. єѕкι_∂σѕтℓαя_ѕαℓσηυηα_нσş_gєℓ∂ιηιz dedi ki:

  elinize sağlık çok güzel bir emek tşkler

 6. єѕкι_∂σѕтℓαя_ѕαℓσηυηα_нσş_gєℓ∂ιηιz dedi ki:

  єѕкι_∂σѕтℓαя_ѕαℓσηυηα_нσş_gєℓ∂ιηιz

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Xats Alma

Xats alma  XATSLAR NE İŞE YARAR başlıklı yazıyı okuduktan sonra özellikle yeni başlayanlar için sonraki sorun xats almak olacaktır.  XAT...

Kapat