Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Offline Mesajlaşma

xat offline mesajlaşma

2010 ve öncesi yıllarda ülkemizde özellikle gençlerin çok takıldığı sitelerden olan Xat üzerinde daha çok eski kullanıcılar yer alıyor. Ülkemizde yasaklı siteler arasında yer alan Xat’ın elbete tiryakileri ve bağımlıları oldukça çok.

Xat’ın sunduğu özellikler; normal chat sitelerinde olmazsa olmaz ve ücretsiz sunumlardayken Xat üzerinde bu tamamen ticarete ve kullanıcıyı yolmaya dayalı. Bu nedenle uzun süre bağlananlar malesef Xat’ın özellikleri ücretli satmasına kanarak fazla miktarda harcama yapıp, daha sonra da olmadık bahanelerle Xat kayıtları silinebiliyor.

Xat Çevrimdışı Mesajlaşma
Her chat sitesinde sunulan bu özelliğin Xat’a gelmesi 8 yıl sonra oldu. 2014 yılında aktif edilen bu özellik ile Xat üzerinde arkadaş listenizde olup da çevrimdışı gözükenlere mesaj atabiliyorsunuz.

Kullanmak için arkadaş listenizde çevrimdışı olan kimsenin nickine tıklayarak “Private Chat” ile özeline gidin. Ardından da yazdıklarınızı gönderin. Özeline yazdığınız kişi ne zaman Xat’da online olur ise mesajlarınızı görebilir.

Önemli Detay
Burada önemli olan konulardan birisi ise kişinin Xat Chat üzerinde açık gözükmesi fakat o anda aslında nette olmamasıdır. Genellikle elektrik kesilmeleri ile ani internet kopukluğunda bu sorunlar ortaya çıkabiliyor. Kullanıcı gelen mesajları görmez ve Xat’da da gözüktüğü için mesajlarınız sonra gitmez. Bunu da kişinin nickine tıklayarak “Online” yazıp yazmadığını ve “Powers” listesini görüp görmemekle basitçe anlayabilirsiniz.

Sonx, Özgün yazıdır, telif hakkına tabidir.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
kolanın zararları
Kolanın Sağlığa Zararları Maddeler Halinde

Kolanın zararları, kolanın sağlığa etkileri, kolanın zararları nelerdir, kolanın zararları maddeler halinde, kolanın yararı ve zararları, kolanın mideye zararı, kola...

Kapat