Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yeni Xat Öpücükleri

xat kisses

New Xat Kisses
Genele herkesn görebileceği şekilde gönderdiğimiz klasik kisses’lar vardı. Bu konuda xata eleştri ve öneriler geliyordu. Bunu değerlendiren xat kısa zamanda birçok öpücük ekledi. Ancak bazılarını kullanmak için belli güçlere shaip olmak gerekiyor. Fiyat ise aynı; 25 xats.

Yeniler
Buuble, Ufo, Rocket,  Dance, Stonage, Balloons, Vegas, Empty, Iloveyou ws yeni eklenen gruptan. Stonage için aynı isimli güce sahip olmanız gerekiyor.

Kullanımları
Görmeyen bilmeyen yok gibi. Ancak yeni gelenler için özetliceksek; grupta ifade sırasında sonda bulunan siyah yuvarlak topa (get stuff) tıklayın ve mesaj ile şifrenizi yazdıktan sonra göndereceğiniz kiss seçiniz. Daha sonra ise yollayınız.

Öneride Bulunun
Sizler de kullanılmak üzere düşündüğünüz kiss türlerini buraya tıklayarak xata önerebilirsiniz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat spaceban power
Spaceban

Limitli Yeni Güç Listede limitli olarak çıkan 1000 spaceban gücü 2.000 xatsdan satıldı ancak almadan önce 40 saatlik oyunu bitirmeniz...

Kapat