Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Oyun Güçlerinin Kullanımları

xat oyunları snakerace matchrace ve games

Xat Games
Bireysel olarak eklenen ve “ban” tıklayınca açılan güçlerden sonra ortaya çıkan çoklu oyun oynama güçleri sıra sıra çıkmaya başladı.

Burada dikkat çeken nokta ise eski oyunların çoklu kişiler ile birleştirilerek aktif edilmiş olması. Biz bu yazıda kısaca sizlere pratik olarak bu güçlerin kullanımı ve xats kazanma yöntemi ve uygulanması ile ilgili bilgi vereceğiz.

Güçler
Bunlar grup güçleri olsa da bireysel olarak kendiniz başka sitede oynayabilirsiniz; grupta aktif olması skorlar ve çoklu katılım için gereklidir. Ayrıca snakerace için o güç olmazsa olmazdır yoksa oyununuzu ve skorunuzu kimse göremez.

İlk çıkan güç Doodlerace ile takiben matchrace ve snakerace güçleri ve devamı da sonraki yazılarda olmak üzere bu oyunların kullanım sistemi ve mantığı aynı.

3 Adımda Oynayın

  • Öncelikle gücü listeden ya da trade sitesinden alın ve gruba atayın (assign yaparak; bakınız grup güçleri kullanımı)
  • Daha onra “edit your chat” giriniz (siteni düzenle) ya da şifre girerek kanalı düzenleme bölümüne gelin gücü aktif yapın ve “save changes” yaparak ektif edin.
  • Sohbet grubunuza gelerek games panelden ilgili oyunu seçin ve !bot yazın gönderin (botu çağırır) ve !times 60 5 30 diyin (süre ve zorluğu belirler; 5 level için 60 ise max oyun zamanı, 30 ise oyun sonrası bekleme süresi); daha sonra !start basın oyun başlasın; grupta skorların gözükmesi için !score on yapmanız yeterlidir.

Xats Kazanın
Bu güçlerle xats için oynayan gruplar xat games sekmesinde gözükür zaten.  “Playing for xats” ise xats için oynayanları gösterir; orada 1. olursanız xats ve days kazanabilirsiniz.

Fazlası
Örnek skorlar ve detaylı bilgiler xatyardim.com sitemizde anlatılmıştır.

XRC Sonx

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Online Futbol İzleme siteleri
Online Futbol İzleme Siteleri

Xat'da Popüler Gruplar Özellikle maç günleri xat popüler baktığınız zaman görürsünüz; bu grup daha çok maç grupları ve siteleri ile...

Kapat