Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Parlak Status: StatusColor

xat statuscolor

Xat’ın son zamanlarda ortaya çıkan en çekici güçlerinden birisi. Daha önce Namecolor gücünün çıkması ve bundan önce de Nameglow güçlerinin çıkması elbette bu gücün geleceğinin habercisi de olmuştur.

Nameglow gücü ile Xat sitesinde chat alanında nick renklendirme yapılırken, Status gücü ile de nickinizin altına durum belirtebiliyorsunuz. Bakınız Gerekli Xat güçleri.
Nicki parlak yapmak için Namecolor gücü gerekli iken, durumu renkli yapmak için gerekli güç sonradan çıkmış olup “Statusglow” gerekliyken , bunu parlak yapmak için gerekli güç ise “Statuscolor” oldu.

Statuscolor Güç Bilgileri

Bu güç listede limitsiz olarak yer almakta ve belirtilen miktarı 5.000 xats. Bu da ortalama 20$ gibi bir rakama denk gelmektedir. Gücü Trade sitesinde belirtilenden bir miktar daha az Xats vererek de almanız mümkün.

Kullanımı oldukça basit. Namecolor benzeri olarak renk kodlarını durumdan sonra yazmanız gerekiyor.
Örneğin: “Durum mesajı #b#bg”.  Burada durumunuz mavi ve parlak olarak gözükecektir. Yine harf yerine renk kodu da kullanabilirsiniz: “Durum mesajı #0000ff#ff0000” gibi.

Bu gücün kullanımında Status gücü ile Statusglow güçleri gereklidir. Yine aktif olması için Subscriber olmanız yani days olması gerekiyor. Tabi bunlardan ilk önce Xat Register ile kayıt yaptırmış olmanız şart.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
şekilli xat grup adı
Şekilli/Hareketli Xat Grup Adı Yapma

Xat chat gruplarında yer alan grup adını renkli yapma, Xat grup adını animasyonlu yapma, Xat grubun adını hareketli yapma için...

Kapat